Usługi remontowo inwestycyjne

Polecamy usługi - reklama, inwestycje, szkolenia.
Stolarka aluminiowa

Usługi remontowo inwestycyjne

Post autor: Stolarka aluminiowa »

Firma Matmont Marcin Matczak świadczy usługi polegające na produkcji i montażu stolarki aluminiowej. Zakres obejmuje fasady, okna , drzwi, żaluzje. Produkcja oparta jest na znanym i sprawdzonym systemie ALUPROF. Nowatorskie rozwiązania preferowane są w budowie obiektów pasywnych. Objektów, które szczycą się najniższym współczynkikiem przenikalności cieplnej. Stosowany system często przewyższa dopuszczalne normy unijne. I tak okna dwu, trzy komorowe polecane są wszędzie tam gdzie konieczny jest najniższa przenikalność wsółczynnika cieplnego. Przy tym oczywiście zachowany jest wysoki współczynnik przenikania hałasu. Wąskie ramy okiennić dają dużo światła, a wielkopołaciowe przeszklenia otwierają niczym nie zakłucone widoki na świat. Konstrukcja słupowo ryglowa pozwala budować obiekty komercyjne ogromnych rozmiarów. Oferta obejmuje równiaż drzwi zewnętrzne energooszczędne antywłamaniowe z przeszkleniem lub bez. Uzupełnieniem szerokiej oferty są ścianki działowe aluminiowo szklane, które jako lekka konstrukcja podlegają łatwemu demontażu i zmiany lokalizacji. Firma Matmont w szerokiej ofercie ma również drzwi przesuwne harmonijkowe które doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach ciasnych o małym metrażu. Dodatkowym elementem uzbrojenia okna są żaluzje montowane we wnękach nowo budowanego obiektu, ale również i remontowanego. Cechują się estetycznym wyglądem i potrafią zatrzymać zimą znaczną część ciepła w pomieszczczeniu, z latem zatrzymać promienie słoneczne, które często czynią klimatyzację mało wydajną.
xianti

Re: Usługi remontowo inwestycyjne

Post autor: xianti »

W sumie ja to mam wrażenie, że jednak mimo wszystko należy szukać możliwości dla siebie. I cieszę się, że każdy ma prawo do odpowiedniej reakcji. Ja jednak mam nadzieję, że uda mi się coś dobrać, ale na pewno sztukateria gipsowa na sufit będzie tym, co ja ogólnie wybiorę. Co wy na to?

tlhp
ODPOWIEDZ