Uzależnienia

Polecamy usługi - reklama, inwestycje, szkolenia.
Awatar użytkownika
Romek1
Posty: 95
Rejestracja: 21 paź 2019, 10:40

Uzależnienia

Post autor: Romek1 »

Grunt to podejść do tematu w sposób racjonalny. Jeśli zauważacie, że ktoś z Waszego otoczenia zmaga się z takim problemem, to powinniście rozważyć skorzystanie ze wsparcia poradni Salomon. W https://poradniasalomon.com.pl/ znajdziecie na ten temat więcej szczegółowych informacji. Warto o tym pamiętać.
Awatar użytkownika
misia
Posty: 64
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:33

Re: Uzależnienia

Post autor: misia »

Uzależnienia, jakiekolwiek, są po prostu OKROPNE! Mam znajomą uzależnioną od hazardu i widzę, jak to ją wyniszcza. Proponowałam nawet ośrodek Nefo z możliwością leczenia terapią sportem, który ona sama uwielbiała kiedyś. Nie wiem, czy się zdecyduje, ale nie przestaję jej namawiać. Szkoda życia dla tak młodej osoby.
Awatar użytkownika
gloria1234
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2020, 10:23

Re: Uzależnienia

Post autor: gloria1234 »

misia pisze: ↑05 mar 2020, 13:44 Uzależnienia, jakiekolwiek, są po prostu OKROPNE! Mam znajomą uzależnioną od hazardu i widzę, jak to ją wyniszcza. Proponowałam nawet ośrodek Nefo z możliwością leczenia terapią sportem, który ona sama uwielbiała kiedyś. Nie wiem, czy się zdecyduje, ale nie przestaję jej namawiać. Szkoda życia dla tak młodej osoby.
Spróbuj ją namówić na Nefo! Mój szwagier był w tym ośrodku i wrócił jako inny człowiek! Jest znowu kochającym mężem i ojcem i udało mu się zwalczyć alkoholizm! Z tego co mówił to wreszcie poczuł się zrozumiany i terapeuci tam pracujący znają się na rzeczy! Namów tą koleżankę, bo warto!
nuę

Re: Uzależnienia

Post autor: nuę »

Ekaś

Re: Uzależnienia

Post autor: Ekaś »

Ważne, żeby była to dobra terapia. Naprawdę wiele zależy od osób, które tę terapię prowadzą. Wiem, że świetnym miejscem są Terapie Tu i Teraz z Krakowa https://www.alkoholizm.org.pl jeśli szukacie dobre ośrodka, to jest naprawdę miejsce, gdzie warto pojechać.
Awatar użytkownika
endzel
Posty: 154
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:27

Re: Uzależnienia

Post autor: endzel »

Myśleliście już o wizycie u psychologa? Myślę, że w pierwszej kolejności to będzie dobry krok. Jeśli nie znacie nikogo kto mógłby wam pomóc i zależy wam na dyskrecji, to koniecznie wybierzcie: http://tchnienie.com.pl/ Sama miałam okazję tutaj chodzić na wizyty i z czystym sumieniem polecam.
kaśka

Re: Uzależnienia

Post autor: kaśka »

Jak problem z alkoholem trwa już długi czas i nikt nie ma wpływu na osobę pijącą to raczej jedynym krokiem jest pomyślenie o leczeniu i terapii. Mój ojciec zaczął sobie popijać a potem to już chlał a nie pił bo inaczej tego nie nazwę. Był na odwyku a dokładniej na leczenie alkoholizmu https://medox.org.pl/leczenie-choroby-alkoholowej/ i pomogli mu nie wiem jakimi tam do końca metodami leczą ale ważne że skutecznie. Mama w końcu odżyła. Widać że ojciec dla niej dużo znaczy i jak to mówią była z nim na dobre i na złe.
Tośka21

Re: Uzależnienia

Post autor: Tośka21 »

To nie są przyjemne tematy. Jeśli wpadliście w nałóg, to powinniście zrobić wszystko, co w Waszej mocy, by z niego wyjść. Na pewno dzięki wspaciu takich specjalistów jak ci z Kliniki Psychomedic, będzie Wam o wiele prościej. Warto już teraz zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ i pomyśleć, co będzie dla Was najkorzystniejsze w tym aspekcie.
aśka90

Re: Uzależnienia

Post autor: aśka90 »

Uważam, że nie ma co zwlekać z leczeniem psychologicznym. Im szybciej tym lepiej. Polecam więc rzucić okiem na ośrodek Pomarańczowe Ja - psychologia, psychoterapia - Poznań: http://www.terapiapoznan.pl/ . Tam z pewnością otrzymacie profesjonalną pomoc psychologiczną.
uzależnienie32

Re: Uzależnienia

Post autor: uzależnienie32 »

Wyjście z nałogu najlepiej rozpocząć na zamkniętej stacjonarnej terapii gdzie możesz pod okiem specjalistów przebywać tam 24h na dobę. leczenie alkoholizmu Kraków Poznasz też osoby z takimi samymi problemami jak ty to jest bardzo pokrzepiające jeśli chodzi o dobre wyjście z choroby, po takim pobycie możesz liczyć na grupy wsparcia, różne obozy terapeutyczno-turystyczne jak również warsztaty i treningi.
jeż

Re: Uzależnienia

Post autor: jeż »

Na pewno każdy zdaje sobie sprawę, jak ciężkim tematem jest uzależnienie. Bez znaczenia, czy jest to uzależnienie od leków, alkoholu czy hazardu. Jeżeli macie w rodzinie kogoś, kto nie radzi sobie z nałogiem, to może warto mu zaproponować leczenie w profesjonalnym ośrodku Madarvit. Tam możecie liczyć na 28 dniową terapię zamkniętą, która z pewnością pozytywnie wpłynie na nastawienie osoby uzależnionej.
Kłaczek

Re: Uzależnienia

Post autor: Kłaczek »

Słuchajcie...
Uzależnienia są w głowie a nie tylko w ciele. Papierosy rzucałem wiele razy, jestem w tym ekspertem hehe Teraz oglądam filmiki motywacyjne https://www.reset33.pl/. I już widzę że to rzucanie na poważnie, a nie tak jak kiedyś. Mam siłę mam wolę mam moc. I mam to wszystko w sobie. Głowa najważniejsza w wychodzeniu z nałogu i to każdego
miśka

Re: Uzależnienia

Post autor: miśka »

Uzależnienie jest bardzo ciężką chorobą, czasami bez leczenia odwykowego się nie obejdzie, dlatego w tym celu najlepiej wybrać się do https://medox.org.pl/ . Jest to jeden z najlepszych ośrodków, dzięki któremu na pewno uda wam się wygrać z tą okropną chorobą. ;) ;)
żuśil1209

Re: Uzależnienia

Post autor: żuśil1209 »

Romek1 pisze: ↑14 sty 2020, 20:30 Grunt to podejść do tematu w sposób racjonalny. Jeśli zauważacie, że ktoś z Waszego otoczenia zmaga się z takim problemem, to powinniście rozważyć skorzystanie ze wsparcia poradni Salomon. W https://poradniasalomon.com.pl/ znajdziecie na ten temat więcej szczegółowych informacji. Warto o tym pamiętać.
Oby tym razem pomogło :(
=
Klinika Stonava 1071

wypracowania zdążyć przed panem bogiem
Mońka

Re: Uzależnienia

Post autor: Mońka »

Romek1 pisze: ↑14 sty 2020, 20:30 Grunt to podejść do tematu w sposób racjonalny. Jeśli zauważacie, że ktoś z Waszego otoczenia zmaga się z takim problemem, to powinniście rozważyć skorzystanie ze wsparcia poradni Salomon. W https://poradniasalomon.com.pl/ znajdziecie na ten temat więcej szczegółowych informacji. Warto o tym pamiętać.
Mojej siostrze pomogły odtrucia po narkotykach w Warszawa jakie przeprowadzili jej w centrum Medyczny Detox. Dzięki nim siostra jest czysta od około 3 lat
Wiesław

Re: Uzależnienia

Post autor: Wiesław »

Walka z uzależnieniem czasami wygląda jak walka z wiatrakami. Moim zdaniem, bez dobrego ośrodka leczenia uzależnień się nie obejdzie. Jeżeli mogłabym wam coś doradzić, to koniecznie sprawdźcie ofertę jaką ma Ośrodek Borowik. Myślę że pracują tam na tyle wykwalifikowani specjaliści, że bez problemu będą wiedzieć jak poradzić sobie z takim pacjentem
Jakub12

Re: Uzależnienia

Post autor: Jakub12 »

Najgorsze co moglibyśmy zrobić, to pozostawić osobę uzależnioną bez pomocy. Wyjście z nałogu w pojedynkę jest bardzo trudne. To długi i trudny proces. Wiem, że terapia jest najczęściej polecaną opcją, jednak ja ze swojej strony zasugeruję wszywkę alkoholową w Piastowie. Działanie wszywki polega na wydzielaniu substancji, która zakłóca metabolizm alkoholu. Proces ten jest długofalowy, co skutkuje pojawieniem się uciążliwych dolegliwości po spożyciu alkoholu. To zniechęca do ponownego sięgnięcia po kieliszek.
sylrka

Re: Uzależnienia

Post autor: sylrka »

Nie można pozostawiać osoby uzależnionej bez pomocy, wpadnie jeszcze w większy ciąg np. alkoholowy a to też ryzyko wielu powikłań chorobowych. Rozwiązaniem na takie przypadki jest wszywka alkoholowa Wrocław i mój wuj się na nią zdecydował. Co prawda miał wątpliwości, ale ostatecznie wyszedł z uzależnienia
ODPOWIEDZ