Warsztaty inwestowania w nieruchomości

Polecamy usługi - reklama, inwestycje, szkolenia.
Awatar użytkownika
Romek1
Posty: 95
Rejestracja: 21 paź 2019, 10:40

Warsztaty inwestowania w nieruchomości

Post autor: Romek1 »

Co sądzicie o tym, by wziąć udział w specjalnych warsztatach z inwestowania w nieruchomości? Mnie bardzo zaciekawiły kursy organizowane przez http://wiwn.pl/ i przyznaję, że rozważam możliwość skorzystania z tego. Będę wdzięczny za opinie!
Awatar użytkownika
redaktor
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:15

Re: Warsztaty inwestowania w nieruchomości

Post autor: redaktor »

Niestety nie miałem nigdy okazji być na takich warsztatach i raczej nie będę gdyż nie zajmuję się zawodowo takimi rzeczami. Mi bardzo podobała się przede wszystkim współpraca z https://kupujemym.pl/ i muszę powiedzieć, że to właśnie oni bez problemu skupili moją nieruchomość. Fajnie, że całość transakcji odbyła się za gotówkę.
Edmund Potocki

Re: Warsztaty inwestowania w nieruchomości

Post autor: Edmund Potocki »

Warsztaty warsztatami, ale zanim kupi się nieruchomość i sfinalizuje całą transakcję najlepiej skorzystać z pomocy prawnika. Adwokat Łowicz specjalizuje się w nieruchomościach, w tym także w zarządzie nimi, więc pomoże sprawdzić umowę, co dla mnie jest po prostu podstawą działania. W przypadku zakupu nieruchomości warto zaufać specjaliście.
assoy

Re: Warsztaty inwestowania w nieruchomości

Post autor: assoy »

U mnie na pewno odpowiednim posunięciem będzie dywersyfikacja inwestycji , bo mam tego za dużo, a zarobek jednak nie jest na tyle odpowiedni, jakbym chciała. I jak na razie mam dość sprawdzania następnych obligacji. Przyglądam się temu, co mam rozpoczęte i mam nadzieję, że to będzie dla mnie.
morek4

Re: Warsztaty inwestowania w nieruchomości

Post autor: morek4 »

Zdecydowanie warto zainwestować w zarządcę nieruchomości, zwłaszcza gdy posiada się wiele lokali czy gruntów. Ja osobiście korzystam z usług Kupiec Zarządca i jestem bardzo zadowolony! https://kupiec-zarzadca.pl/
borysiaa

Re: Warsztaty inwestowania w nieruchomości

Post autor: borysiaa »

Też sporo cennych wiadomości można pozyskać z poradników, typu https://wynajmerestauracje.pl/poznaj-na ... warszawie/ . Tam możecie się dowiedzieć jak poszukać przykładowo lokal pod klub muzyczny? Jakie korzystne w tym zakresie można znaleźć rozwiązania? Które się będą opłacać...
Komodo

Re: Warsztaty inwestowania w nieruchomości

Post autor: Komodo »

Ostatnio coraz więcej osób korzysta z usług skupu nieruchomości za gotówkę. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, polecam odwiedzić stronę https://skupnieruchomoscidom.pl/ gdyż na pewno ich oferta jest atrakcyjna, a liczne pozytywne opinie świadczą o profesjonalizmie.
ODPOWIEDZ