Warsztaty inwestowania w nieruchomości

Polecamy usługi - reklama, inwestycje, szkolenia.
Awatar użytkownika
Romek1
Posty: 95
Rejestracja: 21 paź 2019, 10:40

Warsztaty inwestowania w nieruchomości

Post autor: Romek1 »

Co sądzicie o tym, by wziąć udział w specjalnych warsztatach z inwestowania w nieruchomości? Mnie bardzo zaciekawiły kursy organizowane przez http://wiwn.pl/ i przyznaję, że rozważam możliwość skorzystania z tego. Będę wdzięczny za opinie!
Awatar użytkownika
redaktor
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:15

Re: Warsztaty inwestowania w nieruchomości

Post autor: redaktor »

Niestety nie miałem nigdy okazji być na takich warsztatach i raczej nie będę gdyż nie zajmuję się zawodowo takimi rzeczami. Mi bardzo podobała się przede wszystkim współpraca z https://kupujemym.pl/ i muszę powiedzieć, że to właśnie oni bez problemu skupili moją nieruchomość. Fajnie, że całość transakcji odbyła się za gotówkę.
Edmund Potocki

Re: Warsztaty inwestowania w nieruchomości

Post autor: Edmund Potocki »

Warsztaty warsztatami, ale zanim kupi się nieruchomość i sfinalizuje całą transakcję najlepiej skorzystać z pomocy prawnika. Adwokat Łowicz specjalizuje się w nieruchomościach, w tym także w zarządzie nimi, więc pomoże sprawdzić umowę, co dla mnie jest po prostu podstawą działania. W przypadku zakupu nieruchomości warto zaufać specjaliście.
assoy

Re: Warsztaty inwestowania w nieruchomości

Post autor: assoy »

U mnie na pewno odpowiednim posunięciem będzie dywersyfikacja inwestycji , bo mam tego za dużo, a zarobek jednak nie jest na tyle odpowiedni, jakbym chciała. I jak na razie mam dość sprawdzania następnych obligacji. Przyglądam się temu, co mam rozpoczęte i mam nadzieję, że to będzie dla mnie.
ODPOWIEDZ