Strona 1 z 1

marketing internetowy

: 28 wrz 2021, 0:22
autor: gość
Co by nie było to faktycznie marketing internetowy w dzisiejszych czasach jest bardzo szeroko już rozwinięty. Ja również jestem dość mocno zainteresowany przeprowadzeniem kampanii push https://push-ad.com/blog/wlacz-kampanie ... ediaplanu/ która może okazać się bardzo dobrym rozwiązaniem. Dlatego jestem zdania, że warto ją włączyć do swojego mediaplanu.

Re: marketing internetowy

: 28 wrz 2021, 15:42
autor: guminka
Fakt, marketing internetowy jest potrzebny i nie oszukujmy się, ale praktycznie każda firma inwestuje w reklamę. Na rynku z tego co się orientuję to dobrych agencji nie brakuje do których można się zgłosić. Ja sama swego czasu współpracowałam z http://womm.com.pl/ i do dzisiaj widzę efekty ich działań.

Re: marketing internetowy

: 05 paź 2021, 18:27
autor: żuk
Jeżeli lubicie być na bieżąco z nowinkami dotyczącymi marketingu i rozwijania własnych działalności, to koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj http://servicedesign.pl/ Tam można znaleźć naprawdę wiele ciekawych artykułów, które z pewnością przydadzą wam się podczas wprowadzania różnych zmian w waszych firmach.

Re: marketing internetowy

: 05 paź 2021, 18:37
autor: Psiączek
Również myślę że martketing internetowy w dzisiejszym świecie jest tak niemożliwie przydatny jak posiadanie prawo jazdy, bez tego po prostu już się nie da funkcjonować normalnie.. alko-tester
Ale jeśli miałabym romantyzować marketing to osobiście marzy mi się wielki powrót targowisk i rynków :)
dzisiejsza młodzież tego nie zazna już tak jak my w latach 70.. ach cóż za piękne czasy były..

http://pozycjonowanie-w-lodz.pl/czym-jest-seo-pr/