marketing internetowy

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
gość

marketing internetowy

Post autor: gość »

Co by nie było to faktycznie marketing internetowy w dzisiejszych czasach jest bardzo szeroko już rozwinięty. Ja również jestem dość mocno zainteresowany przeprowadzeniem kampanii push https://push-ad.com/blog/wlacz-kampanie ... ediaplanu/ która może okazać się bardzo dobrym rozwiązaniem. Dlatego jestem zdania, że warto ją włączyć do swojego mediaplanu.
Awatar użytkownika
guminka
Posty: 23
Rejestracja: 28 sie 2020, 15:00

Re: marketing internetowy

Post autor: guminka »

Fakt, marketing internetowy jest potrzebny i nie oszukujmy się, ale praktycznie każda firma inwestuje w reklamę. Na rynku z tego co się orientuję to dobrych agencji nie brakuje do których można się zgłosić. Ja sama swego czasu współpracowałam z http://womm.com.pl/ i do dzisiaj widzę efekty ich działań.
żuk

Re: marketing internetowy

Post autor: żuk »

Jeżeli lubicie być na bieżąco z nowinkami dotyczącymi marketingu i rozwijania własnych działalności, to koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj http://servicedesign.pl/ Tam można znaleźć naprawdę wiele ciekawych artykułów, które z pewnością przydadzą wam się podczas wprowadzania różnych zmian w waszych firmach.
Psiączek

Re: marketing internetowy

Post autor: Psiączek »

Również myślę że martketing internetowy w dzisiejszym świecie jest tak niemożliwie przydatny jak posiadanie prawo jazdy, bez tego po prostu już się nie da funkcjonować normalnie.. alko-tester
Ale jeśli miałabym romantyzować marketing to osobiście marzy mi się wielki powrót targowisk i rynków :)
dzisiejsza młodzież tego nie zazna już tak jak my w latach 70.. ach cóż za piękne czasy były..
ODPOWIEDZ