Agencja pracy tymczasowej

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
endzel
Posty: 175
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:27

Agencja pracy tymczasowej

Post autor: endzel »

Hej! Macie namiar na sprawdzoną agnecję pracy tymczasowej? Zostałam ostatnio zwolniona przez pracowdawcę i muszę znaleźć coś nowego. Zastanawiam się nad MG Solutions ze względu na świetne opinie w sieci na ich temat - co sądzicie?
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: Agencja pracy tymczasowej

Post autor: Viki »

A czy kojarzycie może taką Agencję Pracy Tymczasowej Poland Workforce? Ja ostatnio widziałam jej ofertę na stronie internetowej https://polandworkforce.com/. Jak widać, agencja ta może pomoc w zorganizowaniu wyjazdy do pracy za granicę. Co Wy na to?
mikuśka

Re: Agencja pracy tymczasowej

Post autor: mikuśka »

Ja też pracuje za pośrednictwem agencji - Dolce Vita. Oni zatrudniają ludzi, którzy pracują w charakterze opiekunów osób starszych w Niemczech. Jestem zadowolona bo mozna tu liczyć na dobre zarobki, wyjazdy są stałe, firma bardzo dba o bezpieczeństwo swoich pracowników.
Awatar użytkownika
redaktor
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:15

Re: Agencja pracy tymczasowej

Post autor: redaktor »

Faktycznie takie usługi myślę, że są bardzo fajną sprawą i jestem przekonany, że właśnie w taki sposób możemy znaleźć ciekawą pracę. Już nawet widziałem na stronie https://leasingteam.pl/strefa-biznesu/n ... tymczasowa iż praca tymczasowa jest właśnie u nich w usługach. Ja raczej również się na takie rozwiązanie zdecyduję.
Laś

Re: Agencja pracy tymczasowej

Post autor: Laś »

Moim zdaniem lepiej sobie poszukać stałej dobrze płatnej pracy. Czasami nie uda się za pierwszym strzałem ale ogólnie ogłoszeń z tego co widze w sieci jest bardzo dużo. Nawet w mojej firmie ciągle kogoś szukają https://imex-logistics.pl/Praca.html a oferują fajne warunki
baśka

Re: Agencja pracy tymczasowej

Post autor: baśka »

Właśnie ja jakiś czas temu zdecydowałam się na wyjazd do Niemiec do pracy, ponieważ koleżanka poleciła mi bardzo dobrą agencję http://praca.dojczland.info i tutaj bez problemu znalazłam coś odpowiedniego dla siebie. Dodatkowo zarobki tutaj są naprawdę świetne
Wiesław

Re: Agencja pracy tymczasowej

Post autor: Wiesław »

Mój znajomy jest z zawodu informatykiem, lecz niestety w wyniku pandemii musiał zwolnić się ze swojej pracy. Teraz gdy sytuacja trochę się ustabilizowała, na nowo poszukuje jakiegoś wolnego wakatu. Słyszałam, że z pomocą tej firmy https://www.globallogic.com/pl/careers/ można znaleźć naprawdę bardzo dobrą pracę. Słyszeliście o nich?
anna193

Re: Agencja pracy tymczasowej

Post autor: anna193 »

Ja również zastanawiam się od jakiegoś czasu nad wyjazdem do pracy za granicę, można tam zarobić dużo więcej, niż w Polsce. Podobno w znalezieniu bezpiecznej pracy za granicą pomagają róże agencje pracy, na przykład http://hollandcontracting.pl, zamierzam skorzystać i pojechać do Holandii.
ODPOWIEDZ