apartamenty inwestycyjne

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Lucjuś23232

apartamenty inwestycyjne

Post autor: Lucjuś23232 »

Witam, nie wiecie czy warto zainwestować w apartamenty na sprzedaż? Na stronie https://condo.pl/ znajdziecie sporo ofert nieruchomości, więc według mnie warto rzucić na to okiem. Według mnie condohotel można kupić teraz naprawdę tanio. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
jackowa
Posty: 54
Rejestracja: 27 sie 2019, 10:44

Re: apartamenty inwestycyjne

Post autor: jackowa »

Lucjuś23232 pisze: ↑29 sty 2021, 17:04 Witam, nie wiecie czy warto zainwestować w apartamenty na sprzedaż? Według mnie condohotel można kupić teraz naprawdę tanio. Co o tym sądzicie?

Ja uważam, że taki pomysł na inwestowanie jest świetny. Wiadomo, że trzeba oczywiście dobrze wybrać apartamenty, żeby miały atrakcyjną lokalizację i cenę za m2. Dla mnie pod tym względem najlepsze jest osiedle Krakowska 37 we Wrocławiu
igłaa

Re: apartamenty inwestycyjne

Post autor: igłaa »

W sumie można inwestować w różnego rodzaju nieruchomości. To już jest każdego indywidualny wybór. Jeszcze dobrze mieć wiele ofert do wyboru, wtedy łatwiej się zdecydować na coś konkretnego. Jeśli bylibyście zainteresowani woj. zachodniopomorskim to polecam portal https://www.dobryadres.pl/ , to największy w tym województwie jeśli chodzi o ilość ogłoszeń.
Awatar użytkownika
redaktor
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:15

Re: apartamenty inwestycyjne

Post autor: redaktor »

Jakoś nigdy się tym tematem nie interesowałem i nawet do całkiem niedawna ja również miałem jeszcze mieszkanie. Jednak mi zależało przede wszystkim na jego szybkiej sprzedaży. Właśnie dlatego od razu zgłosiłem się do firmy http://skupnieruchomoscidom.pl/ która bez najmniejszego problemu po prostu skupiła je ode mnie.
ODPOWIEDZ