Apteka internetowa

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
jaimojlolo
Posty: 98
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:00

Apteka internetowa

Post autor: jaimojlolo »

Co sądzicie o tej aptece : https://www.apteka-leki.pl/ ? Mają tam często promocje oraz kilka razy załapałam się na darmową wysyłkę, a paczka zazwyczaj jest u mnie w przeciągu kilku dni. Dlatego ja jestem bardzo zadowolona. A wy znacie to miejsce?
Awatar użytkownika
kwadracik
Posty: 40
Rejestracja: 19 maja 2019, 6:44

Re: Apteka internetowa

Post autor: kwadracik »

Według mnie to bardzo fajna apteka, w której można znaleźć leki w dość fajnych cenach. Ja właśnie dzięki takiej aptece internetowej odkryłam bardzo fajny lek na wszelkiego typu rany i oparzenia. Zachęcam do przeczytania karta charakterystyki octeniseptA9 gdyż uważam, że lek ten jest niezastąpiony od pokoleń i ma bardzo dobry skład.
Awatar użytkownika
Paweł
Posty: 30
Rejestracja: 22 lut 2020, 14:25

Re: Apteka internetowa

Post autor: Paweł »

Jakie trzeba spełnić warunki aby otrzymać darmową wysyłkę? Bo inaczej wątpię aby opłacało się zamawiać, chyba że ktoś mnóstwo leków zażywa
Isztaś

Re: Apteka internetowa

Post autor: Isztaś »

Wiadomo, ze sporo rzeczy warto kupić przez internet, ale często opłaca się porównać ceny w różnych miejscach. W DOZie jest teraz świetna akcja dla seniorów, powiedziałam już o niej mojej babci. W godzinach porannych, od 8 do 12 seniorzy +60 kupuję w DOZie swoje leki 20% taniej.
najmiła

Re: Apteka internetowa

Post autor: najmiła »

Ja robię zakupy w DOZie i jestem bardzo zadowolona. Mają w ofercie wiele produktów, nigdy nie ma problemu z ich dostępnością. Bardzo polecam też ich marki własne suplementów i kosmetyków. Warto też wiedzieć, że obecnie w godzinach 8-12 oferują oni aż 20% rabatu na leki dla seniorów.
Zośka

Re: Apteka internetowa

Post autor: Zośka »

najmiła pisze: ↑27 maja 2021, 10:09 Ja robię zakupy w DOZie i jestem bardzo zadowolona. Mają w ofercie wiele produktów, nigdy nie ma problemu z ich dostępnością. Bardzo polecam też ich marki własne suplementów i kosmetyków. Warto też wiedzieć, że obecnie w godzinach 8-12 oferują oni aż 20% rabatu na leki dla seniorów.
A to dla wszystkich seniorów? Jakas granica wieku? W jaki sposób skorzystać z promocji?

pueraria łatkowata
ODPOWIEDZ