Apteka

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
misia
Posty: 64
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:33

Apteka

Post autor: misia »

Witajcie, czy od czasu do czasu zdarza Wam się kupować leki i suplementy w aptekach internetowych takich jak https://www.apteka-leki.pl/ ? Moja mama dopiero wkracza w ten temat i prosiła, żebym Was zapytała, czy tak kupujecie i czy warto w ogóle w ten sposób nabywać leki bez recepty i suplementy. Czy to tutaj naprawdę taniej wychodzi wszystko?
Awatar użytkownika
escape
Posty: 34
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:16

Re: Apteka

Post autor: escape »

A czemu miałoby mi się nie zdarzać? Przecież to znaczne ułatwienie, a do tego często kiedy mam [url=https://octenisept.pl/]rany w ustach] to tylko tak mogę dostać lekarstwo na mój problem. Stacjonarne apteki raczej zwykle nie mają wszystkiego, a ja to już mam takiego pecha, że nawet Octeniseptu nie mogę tam się dokupić. A on działa na niemal każdy rodzaj ran.
Awatar użytkownika
wiemzewiesz
Posty: 166
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:45

Re: Apteka

Post autor: wiemzewiesz »

Dla mnie bardzo przydatną stronką jest ta od ktomalek https://ktomalek.pl/positivum-tabletki- ... ub-3012641 gdzie znajdziecie bardzo dużo wartościowych oraz przydatnych informacji o lekach i zdrowiu, a poza tym zamówicie swoje lekarstwa w internecie! Super sprawa.
Awatar użytkownika
vivien
Posty: 3
Rejestracja: 23 paź 2019, 18:11

Re: Apteka

Post autor: vivien »

Apteki internetowe stają się popularne, bo opisują też od razu produkty, dzięki temu internauta sobie czyta, porównuje i wybiera. Możesz zajrzeć tutaj : https://www.e-zikoapteka.pl/ i przekonać się jak to wygląda od ich strony. Według mnie, to spore ułatwienie.
ODPOWIEDZ