art branding

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Lucuś24444

art branding

Post autor: Lucuś24444 »

Witam, interesuje was sztuka? Według mnie sztuka nowoczesna to z całą pewnością awangardowe środki wyrazu. Przykładami są abstrakcje, obiekt, collage, nowoczesna architektura, grafika komputerowa, animacja performance czy happening. Co sądzicie o sztuce nowoczesnej?
Awatar użytkownika
redaktor
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:15

Re: art branding

Post autor: redaktor »

W sumie co by nie mówić to ogólnie sama sztuka jest niezwykle fajna. Ja jestem również wielkim zwolennikiem chodzenia do teatru komedia https://teatrkomedia.pl/ który w moim odczuciu posiada jeden z najlepszych repertuarów. Co by nie mówić to nigdy jeszcze nie byłem zawiedziony.
Dżony

Re: art branding

Post autor: Dżony »

W sumie ja się niestety na samej grafice nie znam i jestem zdania, że warto jest po prostu niektóre prace zlecać dla profesjonalnego grafika. Za to całkiem niedawno natrafiłem na bardzo fajny wpis https://odfreelancera.pl/najlepsze-narz ... a-grafika/ z którego dowiedziałem się jakie narzędzia dla grafika są zdecydowanie najlepsze.
Lola38

Re: art branding

Post autor: Lola38 »

Bardzo fajnym i niezwykle wyjątkowym miejscem do odwiedzenia jest Gallery of Young Polish Art w Warszawie. Nie spodziewałam się, że mamy tylu zdolnych młodych artystów. Galeria niby jak galeria, ale ta ma coś w sobie , bo regularnie tam wracam ;) Jeżeli mieszkacie w Warszawie albo w okolicach lub będziecie tam czy prywatnie czy służbowo warto poświęcić trochę czasu i się tam wybrać :) jeżeli nie to warto sprawdzić ich profil w social mediach https://www.instagram.com/goypa.pl/
ODPOWIEDZ