Autyzm

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
kana
Posty: 115
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:33

Autyzm

Post autor: kana »

Cześć!
Od pewnego czasu podejrzewam u swojego syna autyzm.... Nie ukrywam, ale naprawdę bardzo mnie to niepokoi. Dlatego też chciałabym się dowiedzieć co zrobić w takim przypadku???

braintree marketplace
nonka

Re: Autyzm

Post autor: nonka »

Autyzm to nic innego, jak zaburzenie neurologiczne. Oznacza to, że problem zaczyna pojawiać się już na samym poczatku, w trakcie rozwoju neurologicznego. Jeśli faktycznie Twoje dziecko ma autyzm, należałoby skonsultować to ze specjalistą i rozpocząć terapię.
Awatar użytkownika
kana
Posty: 115
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:33

Re: Autyzm

Post autor: kana »

Wiem... i nie ukrywam, ze bardzo mnie to przeraża... Bylabym w takim razie bardzo wdzięczna za namiar na jakiegoś specjalistę, który zna się na autyźmie i jest w stanie nam pomóc - bądź wykluczyć to schorzenie.
seska

Re: Autyzm

Post autor: seska »

Jak mogę jakość pomóc, to słyszałam naprawdę bardzo dobre opinie na temat Centrum Terapii Promitis w Warszawie. Może warto byłoby właśnie tam umówić się na wizytę?
Awatar użytkownika
kana
Posty: 115
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:33

Re: Autyzm

Post autor: kana »

Dziękuję za polecenie :) Jednak wolę jeszcze dopytać, czy chodzi tutaj o https://centrum-terapii.pl/ ? Pod nazwą Promitis, tylko ta strona wyskakuje mi w internecie. Natomiast chciałabym mieć pewność.
Awatar użytkownika
endzel
Posty: 143
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:27

Re: Autyzm

Post autor: endzel »

Tak, dokładnie. Ja też znam Promitis i chodzi tutaj dokładnie o ten link, który podałaś. Mam ogromną nadzieję, że otrzymacie tam kompleksową pomoc, której szukacie obecnie
poma

Re: Autyzm

Post autor: poma »

Ja również dołączam się do pochlebnych opinii na temat Centrum Terapii Promitis. Jak najbardziej warto umówić się tam na wizytę. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
ravenlow

Re: Autyzm

Post autor: ravenlow »

Dla mnie to, ile moje dziecko ma lat, jest ważne, dlatego też często odpalam tego rodzaju kalkulator https://facet365.pl/kalkulator-wieku/ , żeby nawet mieć to wyrażone w dniach. Jeśli widzę, ile dni już jest z nami, to jestem po prostu tym zadowolona. Moim zdaniem to jest cudowne. I mi się bardzo podoba.
Awatar użytkownika
endzel
Posty: 143
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:27

Re: Autyzm

Post autor: endzel »

A co ma do tego wszystkiego ten kalkulator? Autyzm to autyzm.. wymaga odpowiedniej terapii, aby dziecko moglo robić postępy- bez względu na to, ile ma lat. Nigdy nie jest za późno, aby taką terapię rozpocząć.
runo

Re: Autyzm

Post autor: runo »

Właśnie sprawdzam to polecane przez was Centrum Promitis. Faktycznie, cieszy się bardzo dobrą opinią. Chyba umówię się tam na wizytę.
........................................................................................

etrto 622x13c
ODPOWIEDZ