badania dla kierowców

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 30
Rejestracja: 28 sie 2020, 12:34

badania dla kierowców

Post autor: deborah »

W jakim miejscu można wykonać badania dla kierowców Kraków?
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: badania dla kierowców

Post autor: Viki »

A skoro już mowa o pracy kierowcy, to kto z Was posiada może licencję transportową? Czy wiedzieliście o tym, że do czasu jej wyrobienia możliwe jest wypożyczenie certyfikatu kompetencji zawodowych w firmie https://europim.pl/licencja-transportowa-przewoznika/? A może ktoś z Was z tego korzystał?
Kaśka

Re: badania dla kierowców

Post autor: Kaśka »

Jeżeli zamierzacie prowadzić firmę transportową, lub już to robicie, warto zapewnić sobie wsparcie dla firm transportowych. Pomoże to zoptymalizować czas pracy i utrzymać porządek w dokumentach, często też pomagają w rozliczeniach kierowców i innych sprawach związanych z księgowością.
taśpo

Re: badania dla kierowców

Post autor: taśpo »

Cześć, czy są tu osoby które prowadzą swoją działalność związaną z transportem towarów czy może pokrewnie z przeprowadzkami? Czy możecie mi podpowiedzieć, czy w takich usługach także jest obowiązkowa licencja transportowa https://www.licencjetransportowe.com/? czy może nie trzeba tego robić tylko dla firm związanych z transportem ludzi? ja dopiero bedę otwierał na jesieni swoją firmę i na razie zbieram wszelkie potrzebne mi informacje i dokumenty.
ODPOWIEDZ