biuro ogłoszeń nieruchomości

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
kwadracik
Posty: 40
Rejestracja: 19 maja 2019, 6:44

biuro ogłoszeń nieruchomości

Post autor: kwadracik »

Cześć. Ciekawa jestem czy kupowaliście dom lub mieszkanie prze jakieś biuro nieruchomości? Bo znalazłam kilka wartych rozważania ogłoszeń tutaj https://szukajlokum.pl/nieruchomosci/podlaskie i zastanawiam się czy warto jest w ogóle je rozważać. Wiecie nie chciałabym popełnić jakiegoś błędu dlatego też zwracam się do Was o opinię

turmeric p
Awatar użytkownika
wiemzewiesz
Posty: 166
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:45

Re: biuro ogłoszeń nieruchomości

Post autor: wiemzewiesz »

Jeśli chodzi o inwestowanie w mieszkanie to jest to dobre rozwiązanie zwłaszcza w obecnej chwili. Zwłaszcza warto zwrócić uwagę na ofertę tego dewelopera https://slawbud.pl który ma dobrą renomę oraz atrakcyjne ceny. Sama inwestycja ma doskonałe położenie w cichej spokojnej i zielonej okolicy. Na pewno się sprawdzi jako miejsce do mieszkania lub pod wynajem.
Awatar użytkownika
ranczo
Posty: 46
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:34

Re: biuro ogłoszeń nieruchomości

Post autor: ranczo »

Można korzystać z biura nieruchomości, ale to się wiąże z dodatkową opłatą, dlatego też wydaje mi się, że lepszą opcją będą darmowe ogłoszenia mieszkania na sprzedaż . Dzięki temu będziecie mogli śmiało wystawić nawet kilka nieruchomości, nic nie tracąc. A też bezpośrednio od sprzedającego bardzo wiele osób właśnie woli kupować nieruchomości.
Awatar użytkownika
juri8200
Posty: 87
Rejestracja: 17 sty 2020, 15:56

Re: biuro ogłoszeń nieruchomości

Post autor: juri8200 »

Według mnie najlepszym i najtańszym rozwiązaniem jest kupienie nieruchomości od dewelopera. Dużym plusem jest też możliwość szybkiego wykończenia go po swojemu. Na stronie: https://www.eurostyl.com.pl/blog/protok ... m-wiedziec jest artykuł który Ci się przyda skoro planujesz kupić nieruchomość. Nigdy nie wiedziałem, że przed samym odebraniem mieszkania jest aż tyle formalności.
Awatar użytkownika
Markiz De Sade
Posty: 89
Rejestracja: 13 wrz 2019, 12:39

Re: biuro ogłoszeń nieruchomości

Post autor: Markiz De Sade »

Ja korzystałem z usług sprawdzonego biura, które polecił mi znajomy. Na stronie https://chmielowiec.otodom.pl/ można znaleźć ich ofertę - zdecydowanie polecam!
ODPOWIEDZ