biuro tłumaczeń

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Oluś823333

biuro tłumaczeń

Post autor: Oluś823333 »

Cześć, znacie jakiegoś profresjonalnego tłumacza, który wykonuje tlumaczenia przysięgłe np. http://www.biurotlumaczen.pl/tlumaczenia-przysiegle/ . Waszym zdaniem warto postawić na tłumaczenia przysiegłe czy np. w przypadku tłuamaczenia strony internetowej można postawić na freelancera?
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: biuro tłumaczeń

Post autor: Viki »

A może zamiast korzystać z usług tłumacza lepiej byłoby sobie zrobić jakiś kurs językowy i samodzielnie wszystko tłumaczyć? Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/, że Szkoła Językowa ProfiLingua organizuje takie kursy z wielu różnych języków. Do wyboru są tam również różne poziomy zaawansowania. Co o tym sądzicie?

ocet winny zdrowie
Awatar użytkownika
redaktor
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:15

Re: biuro tłumaczeń

Post autor: redaktor »

Jeśli chodzi o mnie to ja dopiero co przymierzam się do zlecania tłumaczeń i jestem zdania, że na samym początku warto jest co nieco na ten temat wiedzieć. Także jakiś czas temu natrafiłem na bardzo fajny wpis https://joblife.pl/porady/tlumaczenia-specjalistyczne/ gdzie bardzo dokładnie zostało określone to czym są tłumaczenia specjalistyczne.
Karaś

Re: biuro tłumaczeń

Post autor: Karaś »

Jakoś ja nigdy nie miałem większego problemu ze znalezieniem dobrego biura tłumaczeń i muszę przyznać, że jak dla mnie są ważne tłumaczenia przysięgłe. Właśnie dlatego zachęcam każdego do zapoznania się z wpisem https://www.wsb.com.pl/jakiego-typy-dok ... rzysiegly/ gdyż tam opisano jakie to są dokumenty.
Błogi

Re: biuro tłumaczeń

Post autor: Błogi »

Ogólnie samo już korzystanie z biura tłumaczeń jest na pewno fajnym rozwiązaniem i ja jestem zdania, że również doskonale jest w ogóle wiedzieć czym jest korekta dokonywana przez native speakera. Jeśli kogoś interesuje ta kwestia to pod adresem https://turbotlumaczenia.pl/blog/czym-j ... rzebujesz/ bardzo dokładnie to zostało wytłumaczone.
Miśka

Re: biuro tłumaczeń

Post autor: Miśka »

Kiedy ogólnie chodzi o same biuro tłumaczeń to ja także dość często z takich rozwiązań korzystam. Jestem przekonana, że po przeczytaniu tekstu ze strony https://shareinfo.pl/kiedy-i-do-czego-p ... a-pisemne/ na pewno każdy z nas będzie dokładnie wiedział kiedy warto jest zlecić tłumaczenia pisemne i dlaczego się to robi.
ODPOWIEDZ