Blog podróżniczy Na jednej linie

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Jaxx
Posty: 4
Rejestracja: 05 sie 2019, 17:05

Blog podróżniczy Na jednej linie

Post autor: Jaxx »

Polecam serdecznie Blog podróżniczy o górach Na jednej linie. Blog jest prowadzony przez doświadczonego wspinacza górskiego i wszyscy miłośnicy gór znajdą tam coś dla siebie. Od ciekawych opowieści i relacji z wypraw po zakątkach świata po praktyczne poradniki dla wspinaczy. Do tego masa zdjęć i filmów. Polecam
Awatar użytkownika
ranczo
Posty: 46
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:34

Re: Blog podróżniczy Na jednej linie

Post autor: ranczo »

Fajna sprawa taki poradnik, zwłaszcza dla osób nieznających się na górach i panujących tam warunkach pogodowych. Chętnie sprawdzę, co i jak, bo niewiedza może szkodzić, zwłaszcza na wysokich poziomach. Wydaje mi się jednak, że też muszę poradnik po Krynicy-Zdroju kupić, bo to właśnie tam pojedziemy. A jak się wszystko uda, to nocować będziemy tutaj http://domzbali.com/ .
Awatar użytkownika
alfie
Posty: 34
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:33

Re: Blog podróżniczy Na jednej linie

Post autor: alfie »

Faktycznie taki blog to bardzo fajna sprawa. My zamierzamy wybrać się w góry dlatego też musimy zakupić wszelkie niezbędne rzeczy, tak jak chociażby buty. Wiadomo,że powinny być to buty odpowiednie i dostosowane do różnego rodzaju podłoża. Szukając właśnie takich trafiłam na https://www.ceneo.pl/Buty_trekkingowe/p:Salomon.htm i zamówiliśmy buty dla nas obojga.
miłosz

Re: Blog podróżniczy Na jednej linie

Post autor: miłosz »

Solidne buty trekkingowe to jeden z najważniejszych elementów górskiego wyposażenia. Kiedyś kupowałem najtańsza, ale gdy zacząłem często chodzić po górach, zrozumiałem że nie tędy droga. Teraz wolę dopłacić za solidne, wygodne i komfortowe obuwie, które zagwarantuje mi bezpieczeństwo podczas długich wspinaczek.
buoaan

Re: Blog podróżniczy Na jednej linie

Post autor: buoaan »

Podróżowanie jest dla mnie ważne, ale jeśli ja mam powiedzieć szczerze, to czasem jednak nie mam pomysłów, dokąd się udać. I jak na razie to jednak sprawdzę Wam takie https://bcmtl.org/ miejsca, bo tu można palcem po mapie jeździć i jednocześnie odkrywać miejsca, które chce się zobaczyć na własne oczy. Wiecie, co mam na myśli.
sortaa

Re: Blog podróżniczy Na jednej linie

Post autor: sortaa »

Próbowaliście kiedyś nurkowania? Ja właśnie się nad tym zastanawiam i powiem Wam, że naprawdę mnie to ciekawi. Tu https://asiandivers.pl/ macie na przykład ciekawe rozważania na temat pływania i nurkowania. Myślę, że to będzie kolejny cel, na jaki się zdecyduję . Wiem, że to dla mnie ważne i ja właśnie na to się chcę zdecydować.
wodna12

Re: Blog podróżniczy Na jednej linie

Post autor: wodna12 »

Ja też jestem z tych, którzy raczej wolą wodę niż spacery górskie. Jednak ostatnio coraz częściej wybieram zbiorniki znajdujące się w okolicach gór. W tym roku byłam nad Soliną, piękne widoki. Nawet na tą okazję kupiłam sobie kajak dmuchany, był to strzał w 10, najlepszy zakup.
Awatar użytkownika
jackowa
Posty: 54
Rejestracja: 27 sie 2019, 10:44

Re: Blog podróżniczy Na jednej linie

Post autor: jackowa »

Jeśli chodzi o podróże samochodem to uważam że warto mieć też namiary na sprawdzoną wypożyczalnię samochodów. Dlatego że nie każdy teraz chce mieć samochód na własność i ponosić koszty jego eksploatacji. Nieraz naprawdę lepiej wynajmować samochody na podróż i też mam zamiar tak zrobić dlatego zapisałam namiary na tą wypożyczalnię https://www.instagram.com/comfortcar.pl/

sucha24 facebook
Łazik

Re: Blog podróżniczy Na jednej linie

Post autor: Łazik »

Przygotowując się do podróży do Austrii, warto pomyśleć o zakupie winiety online. Szczegółowe informacje na ten temat oferuje strona https://rajdkolobrzeski.pl/jak-kupic-wi ... ii-online/ która jest cennym źródłem wiedzy. Posiadanie winiety jest obowiązkowe dla wszystkich, którzy chcą korzystać z płatnych dróg w Austrii.
Wiśnia

Re: Blog podróżniczy Na jednej linie

Post autor: Wiśnia »

W odpowiedzi na rosnącą popularność turystyki zdrowotnej, strona https://best-travel.pl/ zawiera informacje o kurortach i ośrodkach wellness, które oferują usługi z zakresu odnowy biologicznej i terapii naturalnych. Dostępne opcje są szczegółowo opisane, aby użytkownicy mogli znaleźć najlepsze miejsce dla swoich potrzeb zdrowotnych i relaksacyjnych.
ODPOWIEDZ