budowa domu

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Benuś9

budowa domu

Post autor: Benuś9 »

Cześć, zastanawiasz się co będziesz potrzebować do budowy domu? Warto rzucić okiem na https://betoniarniaczarnocin.pl/ Oprócz betonu, firma oferuje również bloczki fundamentowe, wszelkiego rodzaju ogrodzenia betonowe oraz ruszta kanałowe do chlewni, dlatego też według mnie warto rzucić na nich okiem. Znacie inne firmy tego typu?
Łania29

Re: budowa domu

Post autor: Łania29 »

Budowa nowego domu to nie lada wyzwanie zarówno organizacyjne jak i finansowe .By trochę sobie pomóc finansowo w realizacji tej inwestycji można wiele prac wykonać we własnym zakresie. Jednym z dość dużych zadań jakie trzeba wykonać w każdym domu jest wykonanie tynków .Dość powszechne ostatnio jest wykonywanie tynków w postaci gładzi szpachlowej - https://www.mgprojekt.com.pl/blog/gladz-szpachlowa/ .Czym jest gładź szpachlowa ,jakie sa jej rodzaje i czy jesteśmy w stanie sami spróbować ją wykonać? Przeczytaj - to informacje na blogu budowlanym , bardzo przydatne przed podjęciem takich prac.
Tomek28

Re: budowa domu

Post autor: Tomek28 »

Hej! Poszukuję informacji na temat procesu szukania wody w Małopolsce https://studniekrakow.pl/szukanie-wody/ . Jeśli ktoś ma doświadczenie lub może polecić ekspertów, którzy pomogą w tym zadaniu, proszę podzielcie się swoją wiedzą.
Henryk11

Re: budowa domu

Post autor: Henryk11 »

Hej! Czy ktoś z Was ma doświadczenie z firmami oferującymi usługi obróbki metali w Żywcu https://artgrom.pl/obrobka-metali/zywiec/ lub w okolicach? Jestem w trakcie poszukiwań i chętnie wysłucham Waszych rekomendacji!
ODPOWIEDZ