Budowa szamba

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Bulba21
Posty: 18
Rejestracja: 26 cze 2019, 20:09

Budowa szamba

Post autor: Bulba21 »

Czy ktoś z Was posiada może u siebie w domu funkcjonujące szambo? Jak się u Was sprawdza? Na co powinnam zwracać uwagę podczas wyboru oraz montażu zbiornika? Na działce w domku letniskowym chcemy podłączyć szambo i zastanawiam się jak podejść do tego tematu.
Awatar użytkownika
Bombka23
Posty: 34
Rejestracja: 14 maja 2019, 17:56

Re: Budowa szamba

Post autor: Bombka23 »

Budowa szamba ani jego użytkowanie nie są mocno skomplikowane. Trzeba tylko co nieco na temat tej instalacji się dowiedzieć - https://szamba2018.webnode.com, aby dokonać wyboru odpowiedniego zbiornika betonowego na szambo. Przede wszystkim musicie dobrze określić miejsce, w którym szambo może być umieszczone oraz czy nie są Wam potrzebne dodatkowe akcesoria jak czujnik poziomu szamba oraz płyty najazdowe. To dość istotne kwestie, któe potem mogą wpłynąć na komfort użytkowania szamba.
Awatar użytkownika
Zafira
Posty: 8
Rejestracja: 25 maja 2019, 10:19

Re: Budowa szamba

Post autor: Zafira »

Niekoniecznie skomplikowane, gdy oczywiście jest odpowiednie wsparcie ze strony biura projektów. Na taką właśnie pomoc można liczyć w MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/ . Gdy my decydowaliśmy się na szambo, to do projektu domu zaproponowano nam specjalny pakiet z projektem szamba szczelnego. To się nam bardzo opłaciło, bo skorzystaliśmy z promocji -20% na projekt domku, a pakiet dostaliśmy gratis. Tylko kilka dni jeszcze jest taka promocja.
Adaśko

Re: Budowa szamba

Post autor: Adaśko »

Mogę od razu powiedzieć, że ja się na budowie szamba nie znam ale oczywiście również posiadam takie rozwiązanie u siebie. Jestem również przekonany, że w kwestii obsługi szamba na pewno warto jest mieć sprawdzony sprzęt. Ja całkiem sporo rzeczy kupowałem z https://www.dostudni.pl/ i jak dla mnie wszystko sprawdza się idealnie.
tańczyk875

Re: Budowa szamba

Post autor: tańczyk875 »

Skorzystaj z pomocy profesjonalistów.
___
kamizelki asekuracyjne
Połek

Re: Budowa szamba

Post autor: Połek »

tańczyk875 pisze: ↑27 wrz 2020, 15:35 Skorzystaj z pomocy profesjonalistów.
___
kamizelki asekuracyjne
Kluczowe w przypadku szamb jest również skuteczny rozkład ścieków i ich upłynnienia to tutaj jak najbardziej polecam sprawdzić też rozwiązania marki Biofos https://sklepinco.pl/marka/biofos/ ja stosuję Zestaw Biofos do szamba 36 saszetek x 25 g i bardzo sobie chwalę, bo efekty są naprawdę zadowalające i co najważniejsze w końcu uwolniliśmy się od problemów z zapychaniem. Dajcie koniecznie znać na co się ostatecznie zdecydowaliście!

bramy przesuwne pomorskie
alicjaa

Re: Budowa szamba

Post autor: alicjaa »

Jak chodzi o takie aspekty, jak Szamba - to tutaj śmiało warto dowiedzieć sobie oferty Septik, ponieważ tam znajdziecie zbiorniki o najróżniejszych pojemnościach oraz rozmiarach. Zatem możecie dopasować coś odpowiedniego dla siebie.
pestoo

Re: Budowa szamba

Post autor: pestoo »

A ja powoli muszę wybrać dla siebie zbiornik betonowy i tak zastanawiam się - gdzie tutaj najlepiej się zgłosić? Nie wiem czy dobrze słyszałam, ale ponoć szamba betonowe pomorskie bardzo dobre oferuje chociażby firma Septik - także wydaje mi się, że opłacałoby się do nich zgłosić. Co wy na to?
Rysiek

Re: Budowa szamba

Post autor: Rysiek »

Wybierając pompę do szamba z rozdrabniaczem, nie można pominąć kwestii bezpieczeństwa użytkowania oraz łatwości konserwacji. Odpowiednia selekcja urządzenia zapewni nie tylko efektywną pracę, ale także długotrwałą wydajność. Zapoznajcie się z różnymi modelami, kierując się artykułem dostępnym pod adresem https://mindly.pl/artykuly,ac279/jaka-p ... brac,17095 aby dokonać wyboru najbardziej odpowiedniego sprzętu do Waszych potrzeb.
grudna70

Re: Budowa szamba

Post autor: grudna70 »

Jak powinna działać aktualizacja oprogramowania , jeśli mamy na myśli kosztorysowanie konieczne co najmniej co kilka dni ? Moja firma się rozwija, więc chcę mieć pewność, że wszystko jest tak, jak powinno. W związku z tym zastanawiam się nad odpowiednimi działaniami. Pomożecie mi jakoś ?
ODPOWIEDZ