Choinka na święta

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 33
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:15

Choinka na święta

Post autor: tulipan »

Ja uwielbiam magię Świąt i u mnie króluje żywa choinka, nie jakaś sztuczna. Co rok kupujemy od plantatora https://www.choinki.pl/ , bo mają piękne drzewka. Z ciętych jest np. jodła kaukaska, świerk pospolity, świerk kłujący (srebrny) o wysokości od 100 cm do 350 cm. Mają też drzewka w doniczkach, z pełnym systemem korzeniowym. Bardzo ich polecam.
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: Choinka na święta

Post autor: Viki »

A skoro już o choince mowa, to gdzie zaopatrujecie się najczęściej w bombki szklane na choinkę? Ja widziałam ostatnio bardzo duży ich wybór na stronie https://happenings.pl/szklane-bombki, polecam Wam tam zajrzeć, jestem przekonana, że również i Wam coś się spodoba ;)
Awatar użytkownika
ranczo
Posty: 46
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:34

Re: Choinka na święta

Post autor: ranczo »

Choinkę niestety w tym roku mamy sztuczną, bo żywe mnie uczulają, a bombki plastikowe, bo mam małe dzieci i mogłoby im się coś stać. Ale mam też troszkę jakby starszaka i dla niego szykuję nawet specjalny prezent. Póki jeszcze wierzy w Mikołaja, to zamówiłam na stronie www.listymikolaja.pl od niego jakby specjalne wideo. Dodałam własne zalecenia i jego zdjęcia. Super sprawa, mówię wam.
Awatar użytkownika
wiemzewiesz
Posty: 166
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:45

Re: Choinka na święta

Post autor: wiemzewiesz »

czy Wy również staracie się pięknie udekorować Wasze dom na święta? Gdzie zaopatrujecie się w różnego rodzaju ozdoby? Ja widziałam, że na stronie: https://www.castorama.pl/produkty/urzad ... zenie.html można już nawet zamówić dekoracje bożonarodzeniowe 2019. Polecam więc się tam rozejrzeć ;)
ODPOWIEDZ