Co do firmy

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
jeżyk

Co do firmy

Post autor: jeżyk »

Zajmujemy się produkcją opakowań i szukamy odpowiedniego narzędzia do optymalizacji procesów produkcji. Niedawno trafiliśmy na https://www.streamsoft.pl/produkcja/har ... produkcji/ oferta wygląda całkiem ciekawie. A z jakich rozwiązań korzysta się w waszych firmach?
pólcia

Re: Co do firmy

Post autor: pólcia »

moim zdaniem poza inwestowaniem w sprzęt warto tez zadbać o nawiązywanie różnego rodzaju relacji biznesowych. Jeśli zajmujecie się produkcją np wyrobów spożywczych to na pewno warto zerknąć na ofertę firmy OQEMA https://oqema.pl/. znajdziecie u nich świetne jakościowo surowce chemiczne :)
juźka

Re: Co do firmy

Post autor: juźka »

Zależy jakiej firmy, no ale na przykład takie stricte przemysłowe przedsiębiorstwa dobrze jest wyposażyć w różnego rodzaju przenośniki na przykład ten producent przenośników kubełkowych - http://www.porkon.pl/przenosniki-kubelkowe.html jest bardzo solidny, ma też inny sprzęt który może być wykorzystany do taśm produkcyjnych :)
Wąsik

Re: Co do firmy

Post autor: Wąsik »

Ogólnie w firmie na pewno przyda się całkiem sporo różnych rzeczy i moim zdaniem zdecydowanie warto jest również wiedzieć jak naszym biznesem właściwie zarządzać. Bardzo ciekawie również na stronie https://odfreelancera.pl/zarzadzanie-wl ... freelance/ opisano kwestię zarządzania biznesem jako freelance.
gargulec

Re: Co do firmy

Post autor: gargulec »

W sumie bardzo dużo jeszcze zależy od tego czym tak naprawdę nasza firma się zajmuje. Jeśli jest to produkcja to ja jestem zdania, ze dobrej jakości maszyny na pewno będą niezbędne. Ja mogę polecić maszyny przemysłowe z firmyhttps://www.zemat.com/pl gdyż sami ich używamy u nas w zakładzie.
Awatar użytkownika
endzel
Posty: 159
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:27

Re: Co do firmy

Post autor: endzel »

Jeżeli rozglądacie się także za wyposażeniem do swojej firmy przemysłowej, to jestem przekonana że oferta przygotowana przez https://gigaom.pl/simatic-s7-1200 zainteresuje was równie mocno, jak mnie.
ODPOWIEDZ