Depilacja laserowa

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
rene
Posty: 26
Rejestracja: 21 lut 2020, 22:28

Depilacja laserowa

Post autor: rene »

Dziewczyny, byłyście może kiedyś na depilacji laserowej? Znalazłam ofertę salonu Coco-Time https://www.coco-time.pl/coolite-pro-laser-diodowy i tak się nad tym zastanawiam. Rzeczywiście po skończonej serii zabiegów trzeba przychodzić później raz w roku na zabieg przypominający? Brzmi to bardzo idealnie.
Awatar użytkownika
Edi88
Posty: 7
Rejestracja: 14 maja 2020, 14:20

Re: Depilacja laserowa

Post autor: Edi88 »

Jak chcesz się doedukować na owy temat więcej to polecam wejść sobie na stronę - http://wosk-depilacja.pl . Według mnie w tym miejscu znajdziesz najbardziej potrzebne informacje w nawiązaniu do owego wątku. Według mnie centrum rzetelnej wiedzy.
miśka77

Re: Depilacja laserowa

Post autor: miśka77 »

Fajną sprawą, jeśli chodzi o depilacje, są urządzenia tego typu - https://beautifly.eu/produkt/wielofunkc ... shine-ice/, można sobie samodzielnie zrobić depilacje laserową bez większego trudu, a efekty są naprawdę fajne, tak jak przy 'standardowej' depilacji w gabinecie. Jak ktoś nie do końca jest przekonany, to polecam :)
misiać

Re: Depilacja laserowa

Post autor: misiać »

Moim zdaniem do takich zabiegów możecie na przykład wykorzystać taki gabinet kosmetyczny Lublin . Moim zdaniem to jedno z lepszych miejsc w tym mieście. Moja koleżanka to co dwa tygodnie się zapisuje na różne zabiegi. A wygląda jak modelka. Dużo już jej panie pomogły ;) .
marcella

Re: Depilacja laserowa

Post autor: marcella »

Jak chodzi o takie aspekty, jak medycyna estetyczna depilacja, to według mnie warto tutaj pójść w kierunku gabinetu Laserowe Wow. Znajoma u nich wykonywała sobie takie zabiegi i jest mega zadowolona z efektu. Ma teraz zdrową, gładką i piękną skórę. Efekt jest naprawdę zaskakujący.
Kifczoć

Re: Depilacja laserowa

Post autor: Kifczoć »

Te zabiegi są naprawdę fenomenalne. Tutaj masz duzo informacji na ten temat https://tumiasto.pl/katowice/laserowe-u ... laserowej/ Jak się przygotować, jak działa itd. Wszystko wyjaśnione
ODPOWIEDZ