drewniane okulary

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
sarenka
Posty: 13
Rejestracja: 02 mar 2020, 7:55

drewniane okulary

Post autor: sarenka »

Polecicie jakieś drewniane okulary? Szukam i nie wiem gdzie znaleźć w najlepszej cenie ale tez chciałabym coś solidnego. na lato albo i nawet na lata :) Czekam na obecną ofertę i dobrej jakości oferty bo naprawdę zależy mi na czymś solidnym i konkretnym w dobrej cenie. Co polecicie?
Awatar użytkownika
nazgul
Posty: 44
Rejestracja: 25 lut 2020, 17:28

Re: drewniane okulary

Post autor: nazgul »

A oglądałaś na woodfi ? Tam mają wybór ogromny, serio, jak dla mnie jeden z większych i naprawdę świetnej jakości mają te produkty, dwa lata gwarancji, portfele z korka. moim zdaniem warto się skusić zwłaszcza jak chcecie coś konkretnego i solidnego na lata. Bo przecież na jeden sezon tego nie kupujesz. :)
Awatar użytkownika
białywilk
Posty: 15
Rejestracja: 29 lut 2020, 23:34

Re: drewniane okulary

Post autor: białywilk »

Widziałem właśnie u nich https://woodfi.pl/portfele/detail/00014 ... eathercork mają bardzo dobrej jakości te produkty, ciekawa jestem tylko czy te portfele z korka są wytrzymałe, wygląda to fajnie, awangardowo i pomyslowo, pasowałoby do niejednej stylizacji ... co sądzicie ?
Baśka

Re: drewniane okulary

Post autor: Baśka »

Oprawki okularów są bardzo ważne, dobrze, żeby pasowały do Twojego stylu i Ci się podobały, bo przecież będziesz je nosiła codziennie. Ja wybrałam proste, klasyczne, czarne oprawki, które pasują praktycznie do wszystkiego. Lubię takie uniwersalne rzeczy.
ODPOWIEDZ