Dyskopatia - lekarz - Warszawa

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
ŁukkkaszMMM

Dyskopatia - lekarz - Warszawa

Post autor: ŁukkkaszMMM »

Znacie jakiegoś dobego specjalistę z Warszawy, który zna się na leczeniu dyskopatii? Zmaga się ktoś z tym schorzeniem?
MarzzzenaŻ

Re: Dyskopatia - lekarz - Warszawa

Post autor: MarzzzenaŻ »

Dobry ortopeda przyjmuje w Wilmedzie na Wilanowie, mowa o doktorze Pawle Olszewskim. W Wilmedzie przyjmują prywatnie lekarze, ten doktor również. Zna się na ortopedii i traumatologii narządu ruchu bardzo dobrze, ma duże doświadczenie w zawodzie.
Iśka23

Re: Dyskopatia - lekarz - Warszawa

Post autor: Iśka23 »

Jak problem z takim czymś to może udać warto się do ortopeda żoliborz , gdzie naprawdę profesjonalnej zajmą się wszystkim dokładnie. osobiście lubię fachową obsługę, bo jednak to jest zdrowie, które się ma jedno i warto zadbać odpowiednio od razu, aby potem nie było za późno.
łoś

Re: Dyskopatia - lekarz - Warszawa

Post autor: łoś »

Ból kręgosłupa może mieć różnego rodzaju podłoże. Dlatego też nie ma co samemu sobie cokolwiek wmawiać tylko zapisać się do dobrego ortopedy który po badaniach stwierdzi co nam dokładnie dolega. Moja znajoma jak szukała takiego sprawdzonego ortopedy to znalazła go w CM Gamma https://www.cmgamma.pl/ W warszawskim Centrum Medycznym Gamma każdy może skorzystać z bardzo fachowej pomocy specjalistów

hdmi splitter with audio
Wróżka

Re: Dyskopatia - lekarz - Warszawa

Post autor: Wróżka »

Wiecie co, moja babcia spadła ze schodów i miała problem z kostką. Nie wiedziałam gdzie powinnam się z nią udać, żeby trafić na odpowiednich specjalistów. Koleżanka poleciła mi CM Gamma na Żoliborzu, ponieważ przyjmują tam sami najlepsi specjaliści. Nie żałuję, że to ich wybrałam, ponieważ szybko zajęli się bolącym stawem i zaproponowali odpowiednie rozwiązanie. Polecam
Tuśka

Re: Dyskopatia - lekarz - Warszawa

Post autor: Tuśka »

Jak ma się takie problemy to czasem lepiej sprawdzi się szpital ortopedyczny ale w klinice specjalistycznej, bo jednak w naszych czasach szpital ma wielkie wyzwanie walki z pandemią i nie ma jak czasem przyjąć nas. W ten sposób otrzymamy pomoc szybciej bez dużych kolejek.

morwa biała tabletki zastosowanie
pączek

Re: Dyskopatia - lekarz - Warszawa

Post autor: pączek »

Mam dobre doświadczenia z warszawską kliniką FIMEDICA. Byłam u dr Rafała Koniecznego - ortopedy, traumatologa, chirurga kręgosłupa. Ja myślę, że i Tobie pomoże, bo Doktor ma dużą wiedzę i zawsze znajduje jakieś rozwiązanie na kłopot z kręgosłupem. Wiem, bo mi pomógł w przypadku zwyrodnienia kręgów szyjnych.
Awatar użytkownika
Markiz De Sade
Posty: 89
Rejestracja: 13 wrz 2019, 12:39

Re: Dyskopatia - lekarz - Warszawa

Post autor: Markiz De Sade »

Jeśli chodzi o sprawdzonego lekarza to polecam szczególnie ortopedę Adriana Stępińskiego, który specjalizuje się właśnie między innymi w tego typu urazach. Mi bardzo pomógł, co prawda przy innym urazie, ale jego podejście jest wyjątkowe i leczenie szybko przynosi efekty. Sporo można poczytać też na jego stronie - https://www.adrianstepinski.com/
Tośka21

Re: Dyskopatia - lekarz - Warszawa

Post autor: Tośka21 »

Pamiętajcie, by w przypadku wystąpienia u Was tego typu problemów, zawsze stawiać na jak najlepszą opiekę lekarską. Ja na pewno mogę Wam już teraz zasugerować, byście zastanowili się, jaki ortopeda dzieciecy będzie w stanie najlepiej pomóc Waszym dzieciom w tak ważnych problemach. To ważny aspekt, więc nie lekceważcie tego.
marzee

Re: Dyskopatia - lekarz - Warszawa

Post autor: marzee »

Jestem pewna, że wielu lekarzy ma problem ze sobą i ja mam wrażenie, że dla nas to będzie problem znaleźć kogoś odpowiedniego. Niemniej mam wskazówkę. Dr Matuszewski z tej kliniki https://www.modelmed.pl/chirurgia-reki/leczenie-zlaman/ pomoże Wam w każdej chorobie kończyn górnych. RZS, zespoły uciskowe nerwów , problemy ze ścięgnami... Ze wszystkim Wam pomoże.
emma9393

Re: Dyskopatia - lekarz - Warszawa

Post autor: emma9393 »

Dyskopatia jest niestety trudną chorobą i niestety trzeba mierzyć się z jej objawami. Nie można zapominać również o tym, aby być pod opieką dobrego ortopedy. Myślę, że możecie sprawdzić poradnię ortopedyczną w tym miejscu https://medicovent.com/ . Z pewnością Wam pomogą.
Adrian

Re: Dyskopatia - lekarz - Warszawa

Post autor: Adrian »

Korzystając z prywatnej opieki medycznej, pacjenci mogą liczyć na kompleksową obsługę w zakresie zdrowia psychicznego, co obejmuje dostęp do psychoterapii i wsparcia psychologicznego. Strona https://zdrowie.pzu.pl/ zawiera informacje o usługach zdrowia psychicznego, które są niezbędne dla zachowania równowagi psychicznej i emocjonalnej.
ODPOWIEDZ