Elektroniczny obieg dokumentów

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
vipper
Posty: 9
Rejestracja: 05 lis 2019, 18:02

Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: vipper »

Każdy kto prowadzi własną działalność wie jak ciężko nadążyć za nowościami. W ferworze walki o przetrwanie zapominamy o komforcie pracy naszych podwładnych. Myślę, że ważne jest także bezpieczeństwo dokumentów przechowywanych w firmie. Dlatego uważam, że fajnie je przechowywać na serwerze. Takie rozwiązanie oferuje firma Primesoft poprzez np.: https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow .
Awatar użytkownika
redaktor
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:15

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: redaktor »

Ja również po czasie zdecydowałem się na wprowadzenie u mnie w firmie elektronicznego obiegu dokumentów od https://www.connecto.pl/jak-elektronicz ... nie-firmy/ i jestem przekonany, że zrobiłbym tak jeszcze raz. Tym bardziej, że w końcu każdy z nas chce mieć jak najmniej papierów u siebie na biurku więc tego typu rozwiązania są najskuteczniejsze.
Antońna

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Antońna »

To samo mówię w pracy. Po co nam tyle tych papierów na biurku jak teraz i tak wszystko w formie elektronicznej można. Szybciej i mniej uciążliwie. Co prawda do tego wszystkiego potrzebny jest czasem jeszcze system podpisu elektronicznego jednak wiecie co podobno ma być u nas jakaś zmiana. Chyba w końcu chcą to wszystko usystematyzować. Powiem w tajemnicy że planowane jest wprowadzenie https://www.contman.pl/rozwiazania/elek ... okumentow/ . Bardzo ciekawi mnie jak to wyjdzie.
ODPOWIEDZ