Gdzie iść po OC?

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Dwayn
Posty: 90
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:49

Gdzie iść po OC?

Post autor: Dwayn »

Witam serdecznie wszystkich.

Poszukuję właśnie jakiegoś dobrego ubezpieczenia OC. Czy polecacie może coś sprawdzonego w tym zakresie? Czy np. ten kalkulator ma Waszym zdaniem dobre oferty https://kalkulator.ubea.pl/ ?
Kiedy nie znasz własnego umysłu, wypełniasz go cudzymi poglądami.
Awatar użytkownika
redaktor
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:15

Re: Gdzie iść po OC?

Post autor: redaktor »

Na dobrą sprawę ja zawsze wszelkie ubezpieczenia załatwiam przez internet i moim zdaniem jest to najlepsze wyjście. Jako, że interesuję się tematyką ubezpieczeń to niedawno również czytałem o OC komisowym https://kioskpolis.pl/czym-jest-oc-komisowe/ i jak do tej pory wcześniej nigdy nie miałem okazji o nim słyszeć.
Awatar użytkownika
juri8200
Posty: 87
Rejestracja: 17 sty 2020, 15:56

Re: Gdzie iść po OC?

Post autor: juri8200 »

Skoro mowa o ubezpieczeniach OC to uważam, że najkorzystniejsze ubezpieczenia znajdziecie między innymi na stronie http://swiatubezpieczen.net.pl/ Jest to super przeglądarka z najlepszymi ubezpieczeniami na rynku. Musicie skorzystać, jeśli trzeba.
Awatar użytkownika
redaktor
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:15

Re: Gdzie iść po OC?

Post autor: redaktor »

Jak już pisałem wcześniej to raczej nie ma większych problemów z wykupieniem odpowiedniego dla nas ubezpieczenia. Ja w międzyczasie nawet dowiedziałem się czym jest uproszczona likwidacja ubezpieczeń. W bardzo fajny sposób opisano to w https://kioskpolis.pl/uproszczona-likwidacja-szkody/ i myślę, że warto znać te terminy.
stopika

Re: Gdzie iść po OC?

Post autor: stopika »

Czy wiesz, że możesz zaoszczędzić pieniądze i czas korzystając z porównywarek ubezpieczeń samochodowych? Porównywanie ofert ubezpieczeń komunikacyjnych online to świetny sposób na znalezienie najlepszej oferty OC i AC. Sprawdź https://inszury.pl/ aby porównać oferty wielu ubezpieczycieli za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Dzięki temu narzędziu możesz lepiej zrozumieć rynek i podjąć świadomą decyzję dotyczącą ubezpieczenia samochodu.
Awatar użytkownika
jackowa
Posty: 54
Rejestracja: 27 sie 2019, 10:44

Re: Gdzie iść po OC?

Post autor: jackowa »

Nie ważne gdzie pójdziesz po oc, wybieraj takie oferty które Ci odpowiadają. Tak czy inaczej warto pamiętać o tym że w razie wypadku jeśli auto trafia do warsztatu można się starać o samochód zastępczy z oc sprawcy. Czytałam o tym na tej stronie https://zastepczy.org/tu/pocztowe-tuw-s ... pczy-z-oc/

klonowanie automatów
ODPOWIEDZ