happy-dog opinie

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
cudak
Posty: 6
Rejestracja: 13 gru 2019, 15:53

happy-dog opinie

Post autor: cudak »

hej jesli macie psiaki to chciałam wam polecić usługi https://happy-dog.com.pl/ są ge-nia-lni! nasza sunia nigdy tak dobrze nie wyglądała. Podczas pielęgnacji była bardzo spokojna i cierpliwa. Mają super podejście do zwierzaków.
Awatar użytkownika
tea
Posty: 13
Rejestracja: 28 wrz 2019, 10:13

Re: happy-dog opinie

Post autor: tea »

To prawda, też czasami wpadamy do nich na małe podcinanie sierści z naszym Rokim i powiem ci że super są.
Awatar użytkownika
tybita-60
Posty: 13
Rejestracja: 25 cze 2019, 5:47

Re: happy-dog opinie

Post autor: tybita-60 »

O super, że mówisz! Właśnie szukam dobrego groomera w Gdańsku. Mój piesek bierze udział w zawodach, dlatego co jakiś czas potrzebujemy profesjonalnego strzyżenia. Szczególnie gdy chcemy startować w ważnych wystawach.
Awatar użytkownika
Krzysztofa83
Posty: 14
Rejestracja: 23 cze 2019, 10:02

Re: happy-dog opinie

Post autor: Krzysztofa83 »

Jeśli chodzi o przygotowanie psów do zawodów to Happy-Dog.com.pl nie ma sobie równych. Pracują tam jedne z najlepszych groomerek, które mają naprawdę ogromne doświadczenie. Mój piesek w ogóle się nie bał i czuł się tam naprawdę świetnie, nawet bez wizyty adaptacyjnej :).
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: happy-dog opinie

Post autor: Viki »

A ja z kolei polecam wszystkim właścicielom psiaków zajrzeć do sklepu internetowego https://babuzoo.pl/karmy-dla-psa. Znajdziecie tam bardzo szeroki wybór psiej karmy, zarówno suchej, jak i mokrej, w bardzo atrakcyjnych, niewygórowanych cenach :)
Duśka

Re: happy-dog opinie

Post autor: Duśka »

Mówicie, że są tacy dobrzy? Muszę też się wybrać z moim Timonem. To szpic miniaturowy i przyda mu się już wizyta u fryzjera. Nasze pierwsze podejście nie było zbyt udane, więc szukam nowego salonu. Czytałam o psiej sierści https://johndog.pl/blog/zdrowie/siersc- ... adami-ras/. Myślałam, że może sama sobie poradzę z jej pielęgnacją. Jednak zrezygnowałam z tego pomysłu ;)
ODPOWIEDZ