Hurtownia artykułów budowlanych

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Romek1
Posty: 95
Rejestracja: 21 paź 2019, 10:40

Hurtownia artykułów budowlanych

Post autor: Romek1 »

Zastanawiam się nad tym, jaka hurtownia artykułów budowlanych jest aktualnie najlepsza. Sporo dobbrego słyszeliśmy na temat firmy https://chle-mar.pl/ i zastanawiamy się nad tym, by skorzystać z ich oferty. Czy ktoś z Was kupował u nich? Proszę o opinie.

testuj nokia lumia
Awatar użytkownika
Paweł
Posty: 30
Rejestracja: 22 lut 2020, 14:25

Re: Hurtownia artykułów budowlanych

Post autor: Paweł »

Z różnych miejsc zamawiam materiały budowlane na potrzeby swojej firmy, zależnie od tego, czego potrzebuję. Lekkie wylewki bardzo dobrej jakości zawsze biorę od Hirsch . Są to praktyczne wylewki styrobetonowe, o zaletach których możecie poczytać na stronie http://www.hirsch-porozell.pl/thermozell.html . Ten sam dostawca dostarcza mi też płyty do dociepleń i ogrzewania podłogowego.
Awatar użytkownika
endzel
Posty: 143
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:27

Re: Hurtownia artykułów budowlanych

Post autor: endzel »

Sama prowadzę firmę budowlaną i wiem, że namiary na hurtownie budowlane są na wagę złota. Jednak w pierwszej kolejności, warto zainteresować się zdobyciem uprawnień budowlanych. Na całe szczęście, w Sieci nie brakuje portali które oferują programy do nauki. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu na pewno zdacie egzamin ustny na uprawnienia budowlane

rodzaje czynników chłodniczych
Awatar użytkownika
kana
Posty: 115
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:33

Re: Hurtownia artykułów budowlanych

Post autor: kana »

Skoro już mowa o sprzętach budowlananych, to jakie rusztowania katowice polecacie kupić? Są rzeczy, na które warto zwrócić uwagę podczas zakupu takich rusztowań? Sugerować się tylko wyłącznie ceną, czy parametrami?
Awatar użytkownika
ectatend
Posty: 7
Rejestracja: 19 lut 2020, 13:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hurtownia artykułów budowlanych

Post autor: ectatend »

Jeśli chodzi o części do instalacji elektrycznych przy budowach to polecam https://el-corte.pl/. Już od jakiegoś czasu jestem ich klientem i wszystko bez najmniejszych zastrzeżeń.
ODPOWIEDZ