Integracja sensoryczna

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Dwayn
Posty: 90
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:49

Integracja sensoryczna

Post autor: Dwayn »

Podobno taka integracja sensoryczna działa zbawiennie, jeżeli chodzi o integrację dziecka. Jak wiadomo, trudno skutecznie zmotywować dziecko i nakłonić do ćwiczeń. Właśnie dlatego świetnie sprawdzają się tego typu produkty. Jest to rehabilitacja poprzez zabawę, co jest niezwykle ważne dla dziecka.
Kiedy nie znasz własnego umysłu, wypełniasz go cudzymi poglądami.
Awatar użytkownika
endzel
Posty: 175
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:27

Re: Integracja sensoryczna

Post autor: endzel »

W kwestii rehabilitacji, to ja ze swojej strony szczerze mogę polecić tę placówkę: http://rehapro.com.pl/ Chodziłam tam po kontuzji, której nabawiłam się podczas biegania. Szczerze mówiąc, to nie sądziłam że tak szybko uda mi się wrócić do sprawności fizycznej.
Awatar użytkownika
rene
Posty: 26
Rejestracja: 21 lut 2020, 22:28

Re: Integracja sensoryczna

Post autor: rene »

Rehabilitacja w tym kierunku jest bardzo ważna. Moja siostra miała z tym problem jako małe dziecko. Teraz została rehabilitantką i sama pomaga innym dzieciom. Żeby dobrze prowadzić terapię i zachęcić dziecko do ćwiczeń, trzeba mieć odpowiednio wyposażony gabinet. Siostra zamawiała wszystko w sklepie Innow https://innow.pl/. Nawet nie wiedziałam, że takie rzeczy są dostępne online.
Awatar użytkownika
ectatend
Posty: 7
Rejestracja: 19 lut 2020, 13:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Integracja sensoryczna

Post autor: ectatend »

Polecam zainteresować się poradnią rehabilitacyjną fizjoterapia bielany warszawa. Pracują tam naprawdę świetni specjaliści i na pewno uporają się z każdym problemem.
kaśka

Re: Integracja sensoryczna

Post autor: kaśka »

Specjaliści są tu jak najbardziej wskazani, ale często to za mało. Jeżeli chodzi o skuteczną rehabilitacje, powrót do zdrowia, to też można pomyśleć o wyborze odpowiedniego rehabilitanta. ja od siebie polecam placówkę http://www.rehabilitacje.org/ jedna z lepszych.
ptyś

Re: Integracja sensoryczna

Post autor: ptyś »

Zależy mi na znalezieniu dobrego oddziału rehabilitacyjnego. Moja mama mieszka z nami, ale potrzebuje rehabilitacji. Wiem, ze w domu opieki znajdującym sie niedaleko nas istnieje taki oddzial http://rehapro.com.pl/ Co o tym sądzicie?
Kaśkaa23

Re: Integracja sensoryczna

Post autor: Kaśkaa23 »

Dobrze, że dzisiaj świadomość jest zdecydowanie lepsza. Ja uważam, że w pierwszej kolejności powinniście zadbać o to, by dobrać dla siebie jak najlepszego lekarza. Na stronie https://lekarzebezkolejki.pl/specjaliza ... -dzieciecy możecie sprawdzić, jacy ortopedzi dziecięcy przyjmują w Waszej okolicy. To ważna rzecz, więc weźcie ten temat na poważnie.

osłona spiralna na kable
syśka

Re: Integracja sensoryczna

Post autor: syśka »

Słyszeliście o tym jak wygląda metoda vojty ? Zapisałam właśnie moją córkę na tego typu zajęcia, ponieważ nie chciała ona w ogóle leżeć na brzuchu i powiem wam, że ta metoda przyniosła bardzo szybko rezultat. Ogólnie Poradnia Pegaz sprawiła na mnie bardzo dobre wrażenie, więc warto na nią postawić
ODPOWIEDZ