Jaka firma do obróbki metali

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
TeGie
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2019, 10:19

Jaka firma do obróbki metali

Post autor: TeGie »

Potrzebuję sprawdzonych usług do obróbki metali. Posiadam większą ilość do produkcji na masową skalę. Liczą się tutaj doświadczeni fachowcy, którzy znają się na rzeczy i wyrobią się z ilością. Podobno firma https://obex.pl/ jest w tym sprawdzona. Znają się na rzeczy jak nikt inny i posiadają zaawansowany technologicznie sprzęt. Myślicie, że mogę im zaufać pod tym względem?
Ostamy się, choćby na jednej nodze, a w najgorszym razie przetrwamy na klęczkach.
Awatar użytkownika
Paweł
Posty: 30
Rejestracja: 22 lut 2020, 14:25

Re: Jaka firma do obróbki metali

Post autor: Paweł »

Mój kuzyn korzysta z usług firmy Perfopol i ich bardzo sobie chwali. Obróbką metali zajmują się profesjonalnie, mają wieloletnie doświadczenie i posiadają najlepszej klasy maszyny CNC. Ja też poznałem tę markę od dobrej strony- jako producenta i dostawcę blach perforowanych o których zastosowaniu możesz poczytać na stronce http://www.perfopol.pl/pl/Blachy_perfor ... informacje . Ten rodzaj blachy przydaje się w wielu branżach, a oferta Perfopol opiewa też inne wyroby hutnicze. Myślę więc, że jest to firma godna zainteresowania - bo i dostarczają wielu niezbędnych w przemyśle materiałów i świadczą usługi takie jak cięcie czy frezowanie metalu.
Awatar użytkownika
sylvana
Posty: 71
Rejestracja: 26 lut 2020, 17:23

Re: Jaka firma do obróbki metali

Post autor: sylvana »

Jeśli poszukujecie sprawdzonego producenta który oferuje najnowocześniejsze maszyny do obróbki drewna oraz metalu to koniecznie zapoznajcie się z ofertą https://winter-holztechnik.pl/ . Znajomy swój warsztat tutaj właśnie wyposażał i jest bardzo zadowolony z precyzji jaką te maszyny posiadają

zakopower o krok od tragedii
Awatar użytkownika
herevite
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2020, 10:24

Re: Jaka firma do obróbki metali

Post autor: herevite »

Ja mogę ze swojego doświadczenia polecić tą firmę: https://grupaoficyna.eu/oferta/obrobka-precyzyjna/cnc/ .

papryka cena hurtowa
Awatar użytkownika
jackowa
Posty: 53
Rejestracja: 27 sie 2019, 10:44

Re: Jaka firma do obróbki metali

Post autor: jackowa »

U nas w firmie mamy maszyny do obróbki metali, także piły do metalu który kupiliśmy od tego http://www.koro.net.pl/ producenta i dystrybutora. Ich taśmy tnące charakteryzują się dużą odpornością na ścieranie, dzięki czemu przez długi czas zachowują swoje doskonałe właściwości.
Buwą

Re: Jaka firma do obróbki metali

Post autor: Buwą »

Polecam usługę cięcia laserem http://ciecielaser.pl/ciecie-laserowe-blach/. Raz póki co z tego korzystałam i efekt jest niesamowity. Gdybym wiedział wcześniej o takiej firmie to oszczędziłabym wiele pieniędzy przy budowie.
tłum

Re: Jaka firma do obróbki metali

Post autor: tłum »

Pamiętajcie też, że obróbka metali potrzebuje wsparcia informatycznego dla produkcji jednostkowej, którą stosuje dla indywidualnego zamówienia.
żora

Re: Jaka firma do obróbki metali

Post autor: żora »

Jeśli szukasz firmy do obróbki metali, to ja czytałam, że https://prometobrabiarki.pl/ mają w ofercie różne maszyny, ale też wykonują usługi skrawaniem itp. Istnieją na rynku już całkiem długo, a czytałam wiele pozytywnych opinii. Poza tym ich oferta jest rozbudowana, więc widać, że znają się na swojej pracy.
qwe

Re: Jaka firma do obróbki metali

Post autor: qwe »

sylvana pisze: 30 kwie 2020, 20:50 Jeśli poszukujecie sprawdzonego producenta który oferuje najnowocześniejsze maszyny do obróbki drewna oraz metalu to koniecznie zapoznajcie się z ofertą https://winter-holztechnik.pl/ . Znajomy swój warsztat tutaj właśnie wyposażał i jest bardzo zadowolony z precyzji jaką te maszyny posiadają
Znaleźć można sporo firm, to na pewno, ale zdecydowanie musimy wiedzieć jeszcze, jakie są ogólnie możliwości, jeśli chodzi o obrabianie blachy. I ja w tym względzie mogę powiedzieć, że jednym ze sposobów na to jest cięcie plazmą . Nie każda firma może się tego podjąć, ale ja mogę Wam zasugerować krakowską spółkę Unihut.
kzoak

Re: Jaka firma do obróbki metali

Post autor: kzoak »

W przemyśle trzeba dążyć do automatyzacji - https://smartix.pl/aktualnosci/innowacj ... ektywnosci Automatyzacja w przemyśle przynosi korzyści w postaci większego bezpieczeństwa, wyższej efektywności i mniejszych kosztów produkcji. Pracownicy są odciążeni, a produkty są lepszej jakości.
Awatar użytkownika
endzel
Posty: 150
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:27

Re: Jaka firma do obróbki metali

Post autor: endzel »

Na jakiej obróbce konkretnie ci zależy? Jeżeli galwanizacja, złocenie badź srebrzenie, to bez dwóch zdań mogę polecić ci https://www.grupa-elbit.pl/ Swiadczą usługi na bardzo wysokim poziomie, więc na pewno sprostają Twoim oczkekiwaniom.
ODPOWIEDZ