Kalkulator OC

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Dwayn
Posty: 90
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:49

Kalkulator OC

Post autor: Dwayn »

Witam. Znacie może jakieś dobre i sprawdzone ubezpieczenie OC? Ja się zastanawiam obecnie nad skorzystaniem z jakiegoś porządnego kalkulatora. Czy na przykład coś takiego jak tu byłoby Waszym zdaniem ok https://kalkulator.ubea.pl/ ?
Kiedy nie znasz własnego umysłu, wypełniasz go cudzymi poglądami.
Awatar użytkownika
endzel
Posty: 168
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:27

Re: Kalkulator OC

Post autor: endzel »

Z pytaniem o to, co obejmuje ubezpieczenie OC, związana jest kwestia osób, które korzystają z ochrony. Ubezpieczenie OC nie jest przypisane do konkretnego kierowcy, ale do samochodu. Sprawdźcie ten artykuł https://wazzzup.pl/ubezpieczenie-oc-co- ... -obejmuje/ w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
juri8200
Posty: 87
Rejestracja: 17 sty 2020, 15:56

Re: Kalkulator OC

Post autor: juri8200 »

A jak z AC? Najbardziej przemawiała do mnie oferta z https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod/ac , bo wszystko jest dokładnie i przejrzyście przedstawione. Postanowiłam więc wykonać u nich na stronce kalkulację takiego pełnego AC i wyszła naprawdę korzystnie. Stosunek ceny do zakresu ubezpieczenia był bardzo dobry, więc zdecydowałam się opłacić tam składkę.
Awatar użytkownika
paw77
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2020, 8:37

Re: Kalkulator OC

Post autor: paw77 »

Ja zawsze najtańsze ubezpieczenie OC znajduję na https://cupomat.pl
Zawsze jest taniej niż w popularnych porównywarkach.
Awatar użytkownika
redaktor
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:15

Re: Kalkulator OC

Post autor: redaktor »

Oczywiście korzystanie z tego typu narzędzi na pewno pomaga nam w tym abyśmy mogli obliczyć sobie jak najbardziej korzystną składkę ubezpieczenia. Ja również jestem zdania, że warto jest wiedzieć to co napisano w https://kioskpolis.pl/rzecznik-ubezpiec ... e-zajmuje/ czyli czym zajmuje się rzecznik ubezpieczonych.
Awatar użytkownika
mondeo928
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2020, 10:17

Re: Kalkulator OC

Post autor: mondeo928 »

Jeśli chodzi o kalkulator OC to polecam skorzystać z https://bit.ly/cupomat, w szybki i prosty sposób można znaleźć dla siebie najkorzystniejszą ofertę i zaoszczędzić sporo gotówki.
mirekgch

Re: Kalkulator OC

Post autor: mirekgch »

Testowałem dużo porównywarek ale najlepszą propozycję Ubezpieczenia OC otrzymałem na https://301.link/cuPrzerada
Awatar użytkownika
Gelore
Posty: 47
Rejestracja: 24 cze 2020, 18:22

Re: Kalkulator OC

Post autor: Gelore »

Moim zdaniem ten kalkulator https://www.mfind.pl/ubezpieczenie-oc-ac jest najlepszy. Łatwy, przejrzysty formularz, wypełnienie go trwa dosłownie chwilkę i otrzymujemy od razu całą listę ofert różnych towarzystw ubezpieczeniowych. W ten sposób można wybrać najtańsze OC
żył

Re: Kalkulator OC

Post autor: żył »

Szczerze mówiąc, najlepiej sprawdzać oferty na w porównywarkach. Przeglądając ubezpieczycieli w tym momencie bardzo wysoko usytuowana jest oferta od tej firmy: https://www.ubezpiecz-pojazd.pl/ zobaczcie jak to wygląda. Polecam wam tam zajrzeć, bo naprawdę warto.
Awatar użytkownika
redaktor
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:15

Re: Kalkulator OC

Post autor: redaktor »

Faktycznie takie ubezpieczenia jak najbardziej są dość istotne i ja czasami także korzystam ze sprawdzonych kalkulatorów. Mi również podoba się to co napisano na stronie https://kioskpolis.pl/ubezpieczenie-wyp ... uto-casco/ i jestem zdania, ze fajnie jest mieć ubezpieczenie autocasco.
aśka

Re: Kalkulator OC

Post autor: aśka »

czy takie polskie kalkulatory działają też na polisy w innych krajach?
Sprawdzam ubezpieczenie OC w Niemczech ceny i na razie nic konkretnego nie udało mi się ustalić. Interesuje mnie nie tylko oc komunikacyjne ale też oc na życie dla mnie i rodziny :)

jaki odkurzacz bezworkowy
łakaka

Re: Kalkulator OC

Post autor: łakaka »

Jeśli jesteście ciekawi ile wyniesie was składka ubezpieczeniowa za pojazd, to bez problemu sprawdzić czy to przez internet, tutaj: https://superpolisa.pl/partner/wiener/ . Korzystam z ubezpieczyciela o nazwie Wiener i również dla niego mogę sprawdzić wysokość składki. Są tam chyba dostępni wszyscy ubezpieczyciela.
Awatar użytkownika
melpomena
Posty: 44
Rejestracja: 12 sie 2019, 16:22

Re: Kalkulator OC

Post autor: melpomena »

Oczywiście korzystanie z tego typu narzędzi na pewno pomaga nam w tym abyśmy mogli obliczyć sobie jak najbardziej korzystną składkę ubezpieczenia. Ja również jestem zdania, że warto jest wiedzieć takie rzeczy
loula

Re: Kalkulator OC

Post autor: loula »

Nie wiem czy pamiętacie o możliwości skorzystania z samochodu zastępczego z oc sprawcy. Czytałam o tym na tej stronie https://zastepczy.org/tu/cuprum-samocho ... pczy-z-oc/ . Zawsze się zastanawiałam jak taki samochód zamówić a teraz już wiem wszystko co trzeba :)
ODPOWIEDZ