koronawirus

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Raimund6368

koronawirus

Post autor: Raimund6368 »

Witam, zastanawiacie się jak przebiega zakażenie koronawirusem? Na stronie https://www.adamed.expert/artykuly/szcz ... pie-ryzyka znajdziecie sporo wartościowych materiałów na ten temat. Czytaliście już na temat tej choroby?
Awatar użytkownika
endzel
Posty: 140
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:27

Re: koronawirus

Post autor: endzel »

Ja wam powiem tak: co innego czytać, a co innego pójść i się przebadać. Nie wiem czy słyszeliście, ale teraz laboratoria Diagnostyki mają fajną akcję "Zdrowie w dobie Pandemii" i jest fajna zniżka na pakiety badań, jak chociażby na ten: https://diag.pl/sklep/pakiety/e-pakiet- ... -pandemii/ Ja właśnie przed chwilką wykupiłam sobie ten pakiet i zamierzam go zrealizować w najbliższym czasie. Tym bardziej teraz, kiedy do wszystkiego doszedł sezon przeziębień.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 38
Rejestracja: 04 lip 2019, 22:48

Re: koronawirus

Post autor: kasiunia »

Koronawirus rzeczywiście robi spustoszenie w naszych głowach, organizmach i gospodarce. Niestety dzieją się na naszych oczach rzeczy, na które niestety nie mamy żadnego wpływu. Możemy jednak coś zrobić coś spowoduje ,że ograniczymy rozprzestrzenianie się koronawirusa. Chodzi przede wszystkim o stosowanie się do zaleceń i respektowanie obostrzeń jakie zostały nam narzucone. Z pomocą przychodzą nam też nowe technologie, które wykorzystuje się do walki z pandemią; mam tu na myśli takie urządzenie jak lampa bakteriobójcza ,która potrafi zdezynfekować znaczne powierzchnie i pomieszczenia.
Józek

Re: koronawirus

Post autor: Józek »

Niestety, ale ta pandemia faktycznie wpływa na nas wszystkich. Jeśli ktoś cierpi na inne schorzenia, to aktualnie ma utrudnione badania i leczenie. Akurat o tsh przeczytasz na ktomalek.pl i będziesz w stanie wyciągnąć swoje wnioski, ale co w sytuacji, gdy ktoś nie jest świadomy, że coś złego się dzieje z jego zdrowiem?
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: koronawirus

Post autor: Viki »

kasiunia pisze: ↑23 paź 2020, 13:47 Z pomocą przychodzą nam też nowe technologie, które wykorzystuje się do walki z pandemią; mam tu na myśli takie urządzenie jak lampa bakteriobójcza ,która potrafi zdezynfekować znaczne powierzchnie i pomieszczenia.
Myślę, że oprócz takich lamp warto również stosować profesjonalne środki dezynfekujące. Na przykład taki środek https://epidair.com/, wykorzystując technikę zamgławiania, skutecznie dezynfekuje powierzchnie w pomieszczeniu, pozostawiając je od razu suche. Nadaje się do stosowania w biurach, hotelach, restauracjach i innych tego typu miejscach.
Paweł79

Re: koronawirus

Post autor: Paweł79 »

Wiele firm zaczęło podczas epidemii stosować klauzule nadzwyczajnej zmiany stosunków (rebus sic stantibus). Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak ona działa i kiedy można ją zastosować, polecam artykuł https://pgng.pl/stosowanie-klauzuli-reb ... -epidemii/
Małgosia

Re: koronawirus

Post autor: Małgosia »

Sporo informacji znajdziecie na stronie http://testy-covid19.zapytujemy.pl/ . Nie tylko na temat testów i ich rodzajów, ale też o samej chorobie.. Pandemia jest trudną sytuacją, dlatego warto wiedzieć, w jaki sposób można chronić siebie i bliskich przed zakażeniem. Jeżeli zauważycie u siebie objawy, możecie też wykonać szybki test.
Najdaś

Re: koronawirus

Post autor: Najdaś »

A możecie powiedzieć, jak radzicie sobie z dezynfekcją pomieszczeń teraz, w trakcie pandemii koronawirusa? Prowadzę niewielkie biuro rachunkowe, jednak wiadomo, sporo ludzi przychodzi, kilka osób mam zatrudnionych i co jakiś czas dociera do nas ta informacja, że mieliśmy w biurze kontakt z osobą zakażoną. Na szczęście współpracujemy z firmą Green Style z Warszawy i oni zajmują się u nas ozonowaniem http://greenstyle.com.pl/ozonowanie-warszawa/ jestem bardzo zadowolona z tej współpracy
Kółko

Re: koronawirus

Post autor: Kółko »

Super, dzięki za odpowiedź. A jak myślisz, lepiej skorzystać z usług profesjonalnej firmy czy na własną rękę zakupić generator ozonu? Tutaj mają https://o3ozon.pl/ tego typu ofertę. Co o niej myślicie? Hit czy kit? Już próbuje wszystkiego, bo niestety ale mając alergie to nie ma lekko
Awatar użytkownika
Martysia
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2020, 15:48

Re: koronawirus

Post autor: Martysia »

Z tego co słychać wszem i wobec każdy z nas inaczej przechodzi koronawirusa,słyszy się w telewizji,że powstaje coraz więcej miejsc wspierających ozdrowieńców.Niestety chorych jest jak zawsze więcej niż miejsc,dlatego też chcąc szybko dojść do pełnej sprawności,warto skorzystać z domowej fizjoterapii.Doświadczenie rehabilitanta,zaangażowanie oraz nowoczesne terapie szybko każdego i po każdej niedyspozycji postawią na nogi.
terapia wisceralna Raszyn to najlepsze rozwiązanie,stosowana systematycznie w domu,może przynieść zadowalające efekty.
baśka43

Re: koronawirus

Post autor: baśka43 »

Na szczęście sytuacja z koronawirusem nieco się uspokaja, ale pracownicy służby zdrowia dalej są narażeni i codziennie ryzykują chodząc do pracy. Pracują nadgodziny i muszą przez wiele godzin nosić jednorazowy kombinezon ochronny, rękawiczki i maski. Musi to być bardzo uciążliwe. Miejmy nadzieję, że niedługo wszystko się skończy.
kartoś

Re: koronawirus

Post autor: kartoś »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań https://puresa-sklep.pl/pl/c/Maski-Ochronne/18
Staś19

Re: koronawirus

Post autor: Staś19 »

Bardzo dużo osób nie nadąża za zmianami, które są wprowadzane przez koronawirusa. Na stronie https://klinikaotco.pl/wydarzenia/infor ... z-covid19/ znajdziecie informacje na temat zmian w klinice otco, które spowodował koronawirus.
maryśka

Re: koronawirus

Post autor: maryśka »

By mieć jednak pewność czy jesteście chorzy na koronawirusa, warto wykonać testy na covid w https://www.alablaboratoria.pl/20042-coronavirus . Tutaj wynik otrzymacie wiarygodny i przede wszystkim nie trzeba długo na niego czekać co jest naprawdę dużym plusem.
ODPOWIEDZ