kosmetyki na wiosne

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
sarenka
Posty: 13
Rejestracja: 02 mar 2020, 7:55

kosmetyki na wiosne

Post autor: sarenka »

Hej! Chciałabym się spytać jakie dokładniej kupujecie produkty na wiosnę? Macie jakiś faworytów? Ja własnie planuję coś kupić fajnego ale nie wiem co i jak gdzie sa jakie promocje... ktoś poleci ? Zalezy mi na czymś mocno nawilżającym w dobrej cenie.. i do tego wysokiej jakości.
Awatar użytkownika
nazgul
Posty: 44
Rejestracja: 25 lut 2020, 17:28

Re: kosmetyki na wiosne

Post autor: nazgul »

sarenka pisze: ↑11 kwie 2021, 22:40 Hej! Chciałabym się spytać jakie dokładniej kupujecie produkty na wiosnę? Macie jakiś faworytów? Ja własnie planuję coś kupić fajnego ale nie wiem co i jak gdzie sa jakie promocje... ktoś poleci ? Zalezy mi na czymś mocno nawilżającym w dobrej cenie.. i do tego wysokiej jakości.

Cóż ja teraz niedawno kupiłam kilka produktów od Ziaji... bo nie dość ze bardzo je lubi moja skóra. To jeszcze dodatkowo są one bardzo delikatne i dobrej jakości. No i mam skórę atopową wiec oprócz la roche pasuje mi właśnie ziaja.
Awatar użytkownika
białywilk
Posty: 15
Rejestracja: 29 lut 2020, 23:34

Re: kosmetyki na wiosne

Post autor: białywilk »

Ooo tez bardzo lubię produkty z ziaji. Ale one sa tak tanie, ze przez internet samych kremów nie opłaca się zamawiac :) Ale teraz własnie chce zrobić wieksze zakupy, bo jeszcze chce jakiś porzadny tusz do rzes sobie kupić i chyba dodatkowo kupie w drogierii te ziaje... Gdzie głównie zamawiasz?
Awatar użytkownika
nazgul
Posty: 44
Rejestracja: 25 lut 2020, 17:28

Re: kosmetyki na wiosne

Post autor: nazgul »

Kochana, ja głównie na notino. Bardzo fajen mają produkty własnie tam, mnie się jeszcze podoba https://www.notino.pl/ziaja/fruity-cran ... -prysznic/ uwielbiam ten zapach pod prysznic własnie :0 Pięknie pachnie orzeźwia i jjest w bardzo dobrej cenie!
ODPOWIEDZ