Który system do zarządzania klientami?

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Dwayn
Posty: 90
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:49

Który system do zarządzania klientami?

Post autor: Dwayn »

Witam. Poszukuję dobrego systemu CRM do zarządzania bazą Klientów... Czy jesteście w stanie polecić mi coś w tym zakresie? Zastanawiam się obecnie nad https://bs4.pl/ Co o tym myślicie?
Kiedy nie znasz własnego umysłu, wypełniasz go cudzymi poglądami.
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: Który system do zarządzania klientami?

Post autor: Viki »

A skoro już o systemach do firmy mowa, to z jakich systemów korzystacie do zarządzania dokumentami? My niedawno wdrożyliśmy nowoczesne systemy od firmy Primesoft, o których mowa na stronie http://www.primesoft.pl/, dzięki którym możemy zarządzać dokumentami w naszej firmie w wersji elektronicznej. A to jest naprawdę bardzo wygodne ;)
Awatar użytkownika
redaktor
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:15

Re: Który system do zarządzania klientami?

Post autor: redaktor »

Jak najbardziej nie jest to łatwe, ale ja jestem zdania, zę samo używanie systemów CRM jest niezwykle korzystne dla każdej firmy. U mnie bez problemów używany jest system CRM od https://systemycrmdlafirm.pl/ i jak najbardziej sprawdza się w działaniu.
Włodi

Re: Który system do zarządzania klientami?

Post autor: Włodi »

Na dobrą sprawę jest bardzo dużo różnego rodzaju systemów i ja jestem zdania, że jednym z lepszych jest system CRM. Jeśli chodzi o mnie to ja polecam na pewno każdemu korzystanie z systemu CRM od https://www.connecto.pl/system-crm/ gdyż wiem z doświadczenia jak dobry on jest.
ODPOWIEDZ