liftstar opinie

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
leja
Posty: 4
Rejestracja: 20 paź 2019, 8:26

liftstar opinie

Post autor: leja »

Mam zlecenie na remont dachów na jednym z osiedli jednak potrzebuję wynająć podnośnik koszowy. Czy ktoś z was korzystał z usług firmy Lifestar z Warszawy? Sprzęt się nadaje czy co chwile się psuje?
Awatar użytkownika
bula
Posty: 4
Rejestracja: 23 wrz 2019, 20:33

Re: liftstar opinie

Post autor: bula »

Nie no co ty, firma jest super, wywiązują się umowy i nie ma problemu, że przyjedzie ci na robotę rzęchem, do którego boisz się wsiąść. Możesz śmiało rezerwować termin.
Awatar użytkownika
lajka
Posty: 5
Rejestracja: 09 wrz 2019, 23:01

Re: liftstar opinie

Post autor: lajka »

Dobra firma z miłą obsługą. W tej branży raczej ze świecą takich szukać. Korzystałem z ich usług ostatnio i super się spisali.
Awatar użytkownika
mariza
Posty: 21
Rejestracja: 09 wrz 2019, 11:28

Re: liftstar opinie

Post autor: mariza »

Jak będziesz z nimi rozmiawiał to najlepiej sprawdź sobie wczesniej czego dokładnie potrzebujesz ponieważ też potrafia dobrze doradzić. W naszej firmie pomagają nam regularnie i mogę ich polecić.

7 oranges
Awatar użytkownika
tea
Posty: 13
Rejestracja: 28 wrz 2019, 10:13

Re: liftstar opinie

Post autor: tea »

Dobre maszyny i co najważniejsze sprawne technicznie, jest u nich w czym wybierać także jak kolega wcześniej pisał warto dokładnie sprawdzić co i w jakich warunkach jest do roboty. Może ci to sporo ułatwić życie.
Klementynka

Re: liftstar opinie

Post autor: Klementynka »

Jak podnośnik koszowy, to tylko od https://gizo.pl/. Według mnie to najlepsza firma, co zresztą widać po opiniach dotychczasowych klientów. Osobiście podoba mi się szeroka oferta, rozbudowana sieć dystrybucji na terenie Polski, no i super, że mają też serwis. Wbrew pozorom, to bardzo przydatna rzecz wiedzieć gdzie można zwrócić się w razie awarii. W biznesie liczy się działanie, a nie przestój. I super, że firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale też wynajem maszyn.
juri82003

Re: liftstar opinie

Post autor: juri82003 »

Klementynka pisze: ↑31 paź 2021, 10:59 Jak podnośnik koszowy, to tylko od ... Według mnie to najlepsza firma, co zresztą widać po opiniach dotychczasowych klientów. Osobiście podoba mi się szeroka oferta, rozbudowana sieć dystrybucji na terenie Polski, no i super, że mają też serwis. Wbrew pozorom, to bardzo przydatna rzecz wiedzieć gdzie można zwrócić się w razie awarii. W biznesie liczy się działanie, a nie przestój. I super, że firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale też wynajem maszyn.
Chętnie sprawdzę takie opcje

___
https://ewaflor.pl/doradztwo-podatkowe-krakow/
cukiereczek88

Re: liftstar opinie

Post autor: cukiereczek88 »

Jakie pompy beczkowe znacie i gdzie je ogólnie kupujecie? Dla mnie na pewno fajnie będzie powiedzieć, że sklep UCS ma właśnie fajny wybór produktów najwyższej jakości. Dla mnie to ogólnie sensowne i mam nadzieję, że będziecie w tym względzie dla mnie dobrzy. Dajcie namiary, jak to ma wyglądać.
ODPOWIEDZ