Łokieć tenisisty - leczenie

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
kaśka t.

Łokieć tenisisty - leczenie

Post autor: kaśka t. »

Potrzebuję grupy wsparcia. :(
Tej durnej kontuzji nabawiłam się... nosząc meble. :[
Najpierw szarpałam się z rehabilitacją, potem 5 tygodni fizjoterapii i z końcem grudnia mój łokieć ponownie odmówił posługi. Szykuje się kolejna dłuuuuuuga przerwa. Może ktoś ma podobną przypadłość - jak wyleczyć???
ślimak

Re: Łokieć tenisisty - leczenie

Post autor: ślimak »

WITAM . Ja borykałem się z łokciem tenisisty od 2 lat i miałem już np. serie ultradźwięków i pola magnetycznego na nfz, blokady sterydowe w łokieć itp. W końcu trafiłem na dobrego ortopedę, który zlecił ponowne usg (od razu polecę Ci dobrą klinikę na takie badanie – nazywa się MultiMed w Warszawie) i co ciekawe – podał mi do środka moją własną krew, w postaci osocza bogatopłytkowego. Zastrzyk trochę bolał ale warto, od 3 tygodni żyje bez bólu. Może i Tobie coś takiego pomoże?
gąbka

Re: Łokieć tenisisty - leczenie

Post autor: gąbka »

Zgodzę się z tym, co napisał przedmówca. Usg to prawdziwe must have w przypadku urazu ortopedycznego. Generalnie, przesłanką do wykonania badania USG powinien być każdy przejaw dyskomfortu lub bólu związanego z poruszaniem ręką w obrębie stawu łokciowego. Bagatelizowanie dolegliwości może prowadzić do pogłębiania zmian, a w konsekwencji do poważnych komplikacji zdrowotnych. Nie chcę Cię straszyć ale wiadomo – im szybciej zrobisz usg, tym lepiej. W Warszawie jest bardzo dobra klinika – MULTIMED. Terminy wizyt ne są bardzo odległe. Ja Ci polecam to miejsce.
tołoczko

Re: Łokieć tenisisty - leczenie

Post autor: tołoczko »

@gąbka, dziękuję za polecenie tej kliniki https://multimed.pl/ . W zeszłym tygodniu byłam tam na usg kolana po upadku z roweru i muszę powiedzieć, że ta placówka jest świetna. Lekarz poświęcił mi wiele czasu, odpowiedział na każde pytanie. Personel również życzliwy, szybko znalazł mi termin na badanie. Takie podejście bardzo cenię. Polecam tę placówkę w Warszawie.
ODPOWIEDZ