moczenie nocne u dziecka

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
miśka

Re: moczenie nocne u dziecka

Post autor: miśka »

kaśka111 pisze: ↑30 wrz 2021, 20:04 są tu osoby które miały dziecko z takim problemem?? jak sobie z tym poradziliście?
Mój syn moczył się do 7 roku życia. W jakim wieku jest Twoje dziecko? Byłaś już u lekarza? Bez badań to tak naprawdę niewiele można pomóc. Popatrz może na stronę www.suchyporanek.pl i zobacz co mozesz zrobic na własną rękę i jak się przygotować do wizyty u lekarza
Lemona

Re: moczenie nocne u dziecka

Post autor: Lemona »

miśka pisze: ↑29 paź 2021, 12:13
kaśka111 pisze: ↑30 wrz 2021, 20:04 są tu osoby które miały dziecko z takim problemem?? jak sobie z tym poradziliście?
Mój syn moczył się do 7 roku życia. W jakim wieku jest Twoje dziecko? Byłaś już u lekarza? Bez badań to tak naprawdę niewiele można pomóc. Popatrz może na stronę www.suchyporanek.pl i zobacz co mozesz zrobic na własną rękę i jak się przygotować do wizyty u lekarza
Czy stosował tu ktoś aplikację DryDawn dostępną na stronie suchego poranka? Warto ją sobie zainstalować?
Liela

Re: moczenie nocne u dziecka

Post autor: Liela »

Lemona pisze: ↑29 paź 2021, 17:45 Czy stosował tu ktoś aplikację DryDawn dostępną na stronie suchego poranka? Warto ją sobie zainstalować?
Tak, ja ściągnęłam tę aplikację zaraz po tym, jak trafiłam na stronę https://suchyporanek.pl/aplikacja/ - wygodna sprawa chociażby do tego, żeby zapisywać częstotliwość mikcji.
Luśka

Re: moczenie nocne u dziecka

Post autor: Luśka »

miśka pisze: ↑29 paź 2021, 12:13
kaśka111 pisze: ↑30 wrz 2021, 20:04 są tu osoby które miały dziecko z takim problemem?? jak sobie z tym poradziliście?
Mój syn moczył się do 7 roku życia. W jakim wieku jest Twoje dziecko? Byłaś już u lekarza? Bez badań to tak naprawdę niewiele można pomóc. Popatrz może na stronę www.suchyporanek.pl i zobacz co mozesz zrobic na własną rękę i jak się przygotować do wizyty u lekarza
Na tej stornie są też atrakcje dla dzieciaków, książeczka, opowiadania, może to pomoże Waszym pociechom trochę oswoić się z tematem, u mnie były efekty :)
ODPOWIEDZ