najlepsza księgowa Halinów

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Bezka121
Posty: 6
Rejestracja: 11 kwie 2019, 12:37

najlepsza księgowa Halinów

Post autor: Bezka121 »

Znasz już biuro rachunkowe Księgowa-Halinow.pl? Jeśli nie, a szukasz dobrej księgowej to koniecznie zapoznaj się z jego ofertą. Posiada ono licencję Ministra Finansów i niezbędne umiejętności do tego, aby w odpowiedni sposób zajmować się sprawami rachunkowymi. Bardzo gorąco polecam to biuro rachunkowe.
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: najlepsza księgowa Halinów

Post autor: Viki »

A co robicie, aby obniżyć koszty prowadzenia księgowości Waszych firmach? Ja słyszałam, że wdrażając nowoczesne systemy informatyczne od firmy Primesoft, o których mowa na ich stronie internetowej http://www.primesoft.pl/, można takie koszty zmniejszyć nawet 0 23%. Chyba więc warto zastanowić się nad ich wdrożeniem, prawda?
Awatar użytkownika
Kifcza
Posty: 52
Rejestracja: 29 wrz 2019, 11:10

Re: najlepsza księgowa Halinów

Post autor: Kifcza »

Ja się trochę naszukałam ale stwierdziłam, że najlepszym rozwiązaniem jest biuro rachunkowe i własnie dlatego współpracuje z firmą z Wrocławia - https://superksiegi.pl/ Ja jestem bardzo zadowolona, bo są bardzo rzetelni, profesjonalni i dokładni.
Awatar użytkownika
martusia85
Posty: 14
Rejestracja: 25 lis 2019, 0:10

Re: najlepsza księgowa Halinów

Post autor: martusia85 »

Czy polecana księgowa zajmuje się formalnościami związanymi z zasiłkiem Kindergeld Lubań? A może możecie kogoś polecić w zaznajomionym w tym temacie?
Awatar użytkownika
tolcia
Posty: 35
Rejestracja: 08 maja 2019, 15:24

Re: najlepsza księgowa Halinów

Post autor: tolcia »

Jedną z usług, jakie są niezbędne przy prowadzeniu biznesu jest bez wątpienia stabilna i trafna księgowość. W tym względzie nie ma miejsca na błędy, należy wybierać tylko i wyłącznie dobre księgowe, które nie tylko znają się na rzeczy. Biuro https://asystahr.pl/kadry-i-place-w-gdyni/ właśnie ma kompleksową usługę w swoim wachlarzu czyli kadry i płace. Warto spróbować z nimi.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 57
Rejestracja: 02 paź 2019, 15:48

Re: najlepsza księgowa Halinów

Post autor: mleczko90 »

Ja polecam nieograniczać się do jednego miasta - teraz mozna korzystac nawet w zdalnej formie z księgowości http://www.ksiegowoscbialystok.pl/
Awatar użytkownika
biznesowy79
Posty: 44
Rejestracja: 12 maja 2020, 19:35

Re: najlepsza księgowa Halinów

Post autor: biznesowy79 »

Możesz też pomyśleć o dobrym programie jak https://melpe.pl/crm/ dzięki czemu sam będziesz mógł ogarnąć część rzeczy, za które płacisz księgowej. Nie są to trudne sprawy, w szczególności gdy masz prosty i intuicyjny program. Możesz też w prosty sposób planować pracę w filmie, przydzielać zadania wraz z komentarzami pracownikom, generować raporty i wiele innych.
miła

Re: najlepsza księgowa Halinów

Post autor: miła »

Ostatnio sporo czytałam o outsourcingu i chyba to rozwiązanie bardziej się opłaca niż zatrudnienie księgowej. Przede wszystkim jest tańsze. Osoba taka wykonuje rozliczenia, płatności, oblicza podatki, składki ZUS itp. Dopasowuje także odpowiedni model do rodzaju firmy, branży. Jest to pracownik zewnętrzny, nie zatrudnia się go na etat. Więcej informacji znajdziecie tutaj https://kolniak24.eu/pl/639_materialy_p ... zania.html .
aśka324

Re: najlepsza księgowa Halinów

Post autor: aśka324 »

Ja zastanawiam się nad tym, aby skorzystać z oferty zewnętrznej obsługi kadrowej, ale kompletnie nie mam pojęcia, na jakie usługi się zdecydować. Koniecznie zerknijcie sobie na stronę https://www.abc-leasing.pl/uslugi-kadro ... korzystac/ jeśli chcecie poznać w tym temacie jakieś informacje. Myślę, że na pewno zyskacie odpowiednią pomoc.
Awatar użytkownika
redaktor
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:15

Re: najlepsza księgowa Halinów

Post autor: redaktor »

Akurat ja nigdy nie miałem okazji korzystać z usług tej księgowej więc również ciężko jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. Za to jestem zdania, że bardzo fajnie na stronie https://taxology.co/pl/jaki-vat-obowiazuje-w-austrii/ poruszono kwestię tego jaki podatek VAT aktualnie obowiązuje w Austrii.
ODPOWIEDZ