Naprawa basenu

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Łucja

Naprawa basenu

Post autor: Łucja »

Zrobiła nam się niewielka dziura w basenie. Mieliście kiedyś taką sytuację? Widziałam, że można kupić takie łatki naprawcze https://basenyogrodowe.pl/48-latki-i-zestawy-naprawcze w sklepie online. Myślicie, że warto? Martwię się, że to nic nie da i będziemy musieli kupować nowy basen. Dajcie znać czy wam udało się naprawić basen.
kośka

Re: Naprawa basenu

Post autor: kośka »

Rozwiązaniem, które pozwala używać basenu nawet w okresie jesienno-zimowym jest odpowiednie zadaszenie. Polecam wam sprawdzić stronę: zadaszenie basenu cena gdzie znajdziecie znacznie więcej informacji na ten temat.
aśka

Re: Naprawa basenu

Post autor: aśka »

my zawsze chodziliśmy na baseny dla dzieci Kraków w pewnym momencie gdy pandemia zaskoczyła nas wszystkich wszystkie te baseny nagle były w remoncie Moim zdaniem super sprawa ponieważ teraz kiedy baseny znów są otwarte są one już zmodernizowane i zdecydowanie łatwiej się z nich korzysta
trąk

Re: Naprawa basenu

Post autor: trąk »

Nadchodzi lato - idealny czas aby w tym momencie pomyśleć nad budową lub zabudową basenu jeśli już takowy masz na swojej posesji. Zadaszenie basenu daje wiele możliwości - nie tylko jest to forma zabezpieczenia ale i także pieknie się to prezentuje - sprawdź przykładowe realizacje, projekty oraz ofertę na stronie https://www.bartmetaco.pl/zadaszenie-ba ... rszawa.php
monkaa

Re: Naprawa basenu

Post autor: monkaa »

Hmmm pytanie - czy jest sens naprawiać? A dwa, może to czas, aby wybrać coś nieco innego? Zobaczcie przykładowo na takie balie ogrodowe, jakie oferuje firma polskabania.pl - bo robią one wrażenie i zapewnią wam wiele przyjemności.
Rumcajs

Re: Naprawa basenu

Post autor: Rumcajs »

Dla tych, którzy po raz pierwszy instalują pompę basenową, podłączenie węży może być wyzwaniem. Aby upewnić się, że wszystko jest zrobione poprawnie i bezpiecznie, warto zapoznać się z instrukcjami na stronie https://www.domy-ogrody.com/jak-podlacz ... -basenowej gdzie opisano cały proces w jasny i zrozumiały sposób.

irfanview online
ODPOWIEDZ