nietrzymanie moczu

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
mksa

nietrzymanie moczu

Post autor: mksa »

miał ktoś z was problem z nietrzymaniem moczu? jakie środki higieniczne polecacie typu wkładki? gdzie najlepszy wybór stacjonarnie takich produktów? będę wdzięczny za polecenia

nasze miasto nowy sącz wiadomości
izzaa

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: izzaa »

polecam wybrać się do DOZ oni na pewno podpowiedzą co wybrać, jakie wkładki, mi kiedyś dali darmowe próbki wkładek więc sobie przetestowałam czy mi odpowiadają
emeczka889

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: emeczka889 »

Zgadzam się, super opcja z tymi darmowymi próbkami, nie trzeba kupować kota w worku, można kupić już taki produkt jaki nam najbardziej odpowiada w dobrej cenie w DOZ.
Mika

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Mika »

A orientujecie się może czy faktycznie w każdym dozie można dostać te darmowe próbki wkładek chłonnych? Czy są to jakieś wybrane apteki? Bo nie wiem czy sprawdzać w mojej okolicznej.

papay pl
jezza

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: jezza »

Można, moja siostra ostatnio brała bo ma problemy po porodzie a nie widziała konkretnie jakie wkładki kupić i właśnie Pani w DOZ dała jej próbki do sprawdzenia.
daruszka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: daruszka »

Z tego co wiem to ta promocja na darmowe próbki w DOZie nadal obowiązuje, więc można wziąć darmowe próbki i sprawdzić, który produkt nam najbardziej pasuje.
Kifczoć

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Kifczoć »

Zastanow się nad leczeniem laserowym. Na https://klinikamiracki.pl/ginekologia-estetyczna/ czytałam o tym ze jest to możliwe więc na pewno warto wziąć taką opcję pod uwagę
ODPOWIEDZ