Nowoczesne technologie

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
wiemzewiesz
Posty: 166
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:45

Nowoczesne technologie

Post autor: wiemzewiesz »

Cześć :)

Wiem, że zazwyczaj nowoczesne technologie są dla nas dobre, jednakże nikt nie myśli o tym trochę szerzej i nie bierze pod uwagę tego, że dzieci teraz wolą grać w piłkę na konsoli, zamiast na dworze, na boisku. Zgodzicie się ze mną? Jakie jeszcze zmiany zauważyliście w tym zakresie?
Awatar użytkownika
VIPon
Posty: 42
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:21

Re: Nowoczesne technologie

Post autor: VIPon »

Kiedys wygladalo sie za okno i patrzylo, jaka jest pogoda i czy sie chmurzy czy nie, czulo sie wilgotnosc itp. A teraz? Masz taka stacje pogodowa: https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/cr_1166 ktora kosztuje kilkadziesiat zlotych i wszystko 'samo sie robi'. Niby fajne, bo technologia, ale...?
jaś

Re: Nowoczesne technologie

Post autor: jaś »

czy jakaś osoba, która działa na tym forum może mi wyjaśnić dlaczego montaż okna w warstwie ocieplenia to opcja, którą się tak często wykorzystuje w domach pasywnych? Czy to jest tak, że tylko ten typ montazu może być wykorzystany prze eko domach?
Dajcie znac proszę, bo ja nie umiem znaleźc w sieci odpowiedzi.
Awatar użytkownika
sylvana
Posty: 71
Rejestracja: 26 lut 2020, 17:23

Re: Nowoczesne technologie

Post autor: sylvana »

Jeśli jesteście zainteresowani nowoczesnymi technologiami to może zainteresować was temat akumulatorów Nimh https://techmove.pl/reklama/akumulatory ... -wiedziec/ . Ja osobiście często sięgam po specjalistyczne publikacje, gdyż lubię tego typu nowinki
Grząski

Re: Nowoczesne technologie

Post autor: Grząski »

Kiedy faktycznie budujemy budynek już w dzisiejszych czasach to jest on zdecydowanie wybudowany w nowej technologii. Kiedy nasz obiekt jest starszy to wtedy zdecydowanie termomodernizacja będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Muszę przyznać, że przecież jest to niezwykle istotna sprawa.
poniak

Re: Nowoczesne technologie

Post autor: poniak »

Pozostając w temacie baterii, warto wspomnieć o Prestige Battery - szybko rozwijającej się firmie i sklepie internetowym, który specjalizuje się w ogniwach i buduje baterie do różnych pojazdów elektrycznych. Ich ogniwa są jednymi z najbardziej niezawodnych źródeł energii dla wszelkiego rodzaju urządzeń lub pojazdów elektrycznych, od małych urządzeń, takich jak elektryczne szczoteczki do zębów, po duże, takie jak rowery lub samochody elektryczne. Odwiedź stronę https://prestigebattery.pl/, aby dowiedzieć się więcej!
ODPOWIEDZ