Optymalizacja procesów w firmie

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Optymalizacja procesów w firmie

Post autor: Viki »

Witajcie,
Każdy z Was pewnie chciałby zoptymalizować procesy zachodzące w jego firmie. Okazuje się, że przy współpracy z firmą Primesoft, jest to jak najbardziej możliwe ;) Na stronie http://www.primesoft.pl/ możecie zapoznać się z pełną ofertą tej firmy, do czego serdecznie Was zachęcam ;)
Awatar użytkownika
Kifcza
Posty: 52
Rejestracja: 29 wrz 2019, 11:10

Re: Optymalizacja procesów w firmie

Post autor: Kifcza »

U nas wiele procesów udało się przyśpieszyć dzięki odpowiedniemu łączu internetowemu. Odkąd zmieniliśmy na umowę z https://www.upc.pl/internet/kup-internet/ to o wiele szybciej wszystko się ładuje i przesyła więc oszczędzamy naprawdę ogromne ilości czasu
Awatar użytkownika
voicepl
Posty: 16
Rejestracja: 15 wrz 2019, 11:43

Re: Optymalizacja procesów w firmie

Post autor: voicepl »

Często firmy mają sporo komputerów, wymieniane nie są zbyt często. Jeśli są to komputery Apple warto skorzystać z partnerskiej obsługi firmy w https://www.macforce.pl MacForce to profesjonaliści, którzy zajmą się zarówno naprawą jak i obsługą firmy pod kątem sprzętu Apple. To prawdziwi pasjonaci z bardzo konkurencyjnymi cenami i fachową obsługą, która w przypadku firm ma szczególne wrażenie.
Awatar użytkownika
endzel
Posty: 150
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:27

Re: Optymalizacja procesów w firmie

Post autor: endzel »

Na pewno warto również wspomnieć o takiej usłudze jak site survey wifi free Obecnie większość działów w firmie uważa, że sieć bezprzewodowa to wymagany standard, który wspomaga prowadzenie biznesu, zwiększa produktywność, a czasami wręcz jest niezbędnym warunkiem realizacji procesów w przedsiębiorstwie. Warto dlatego zadać o to, aby wszystko działało sprawnie.
Awatar użytkownika
jaimojlolo
Posty: 98
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:00

Re: Optymalizacja procesów w firmie

Post autor: jaimojlolo »

Wiecie co, jeśli chodzi o mnie, to od kilku lat problemem dla mnie były niepotrzebne juz dokumenty - czy to w formie papierowej czy na nośnikach, nie mam czasu na niszczenie tego na niszczarce, a dokumentów przecież nie wyrzucę. Koleżanka poleciła mi firmę http://niszczeniedokumentow.eu/ która zajmuje sie tematem profesjonalnie. Kompleksowo niszczą dokumenty oraz zabezpieczają te jeszcze potrzebne. Sądze, że skorzystam z takich usług. Co myślicie?
ODPOWIEDZ