Paczki paletowe

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
flower
Posty: 26
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:23

Paczki paletowe

Post autor: flower »

Mam do przesłania parę rzeczy o większym gabarycie. Normalny kurier nie chce tego wziąć. Wobec tego gdzie powinnam szukać?
Awatar użytkownika
briff
Posty: 27
Rejestracja: 15 lip 2019, 23:20

Re: Paczki paletowe

Post autor: briff »

Powinnaś szukać kuriera który w ofercie ma przesyłki paletowe tak właśnie jak w tytule wspominasz. Na nich można przewozić rzeczy o większym gabarycie. A jeśli chcesz sprawdzić ile kosztuje kurier to tu https://www.szybkikurier.eu/cennik-kuriera masz podany cennik
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: Paczki paletowe

Post autor: Viki »

A skoro już o paletach mowa, to gdzie zamawiacie wysokiej jakości palety do Waszej firmy? Na przykład palety euro? My już od wielu lat współpracujemy w tym zakresie z firmą SAS GROUP, której oferta jest dostępna na stronie https://saspalety.pl/. Polecam w wolnej chwili się z nią zapoznać, naprawdę warto ;)
Awatar użytkownika
Markiz De Sade
Posty: 89
Rejestracja: 13 wrz 2019, 12:39

Re: Paczki paletowe

Post autor: Markiz De Sade »

Osobiście polecam również palety plastikowe. Są lżejsze od tradycyjnych i zarazem znacznie wytrzymalsze, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w transporcie.
Aldona83

Re: Paczki paletowe

Post autor: Aldona83 »

Polski rynek usług kurierskich to obszar konkurencji, który może przynieść korzyści przedsiębiorcom. Różnice w polityce cenowej oraz specjalizacjach poszczególnych firm sprawiają, że porównywanie ofert staje się kluczowe. Nie tylko można znaleźć bardziej korzystne ceny, ale także dostosować usługi do indywidualnych potrzeb, unikając jednocześnie nadmiernych kosztów. Tutaj https://enowiny.pl/artykul,65221,jak-po ... acasz.html poczytajcie na ten temat.
Gitek

Re: Paczki paletowe

Post autor: Gitek »

Wysyłając duże gabaryty przez Allegro, Vinted czy OLX, upewnij się, że wybrałeś odpowiednią firmę kurierską, która akceptuje paczki o dużych rozmiarach. Przed dokonaniem wyboru, sprawdź limit wymiarów i wagi paczek. Szczegółowe informacje o pakowaniu dużych przedmiotów dostępne są na https://tuzgierz.pl/wiadomosci-zgierz/j ... qS7FpH7l66 i jak najbardziej to są ważne sprawy.
Atomek

Re: Paczki paletowe

Post autor: Atomek »

W dobie pandemii bezpieczeństwo jest dla wszystkich priorytetem. Dlatego warto zaznajomić się z innowacyjnym rozwiązaniem, jakim są dostawy bez kontaktu z kurierem. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie pod adresem https://www.radiotczew.pl/publikacje/24 ... ozwiazanie i jak najbardziej warto to znać.

media droid sklep
ODPOWIEDZ