palety kurierem

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
drimm
Posty: 26
Rejestracja: 18 wrz 2019, 15:48

palety kurierem

Post autor: drimm »

czesc. .zastanawiam się w jaki sposób dostarczyć mojemu znajomemu pewną część samochodową. to jest dość duży gabaryt i obawiam się, że kurier odpada. jest jakaś inna możliwość?
Awatar użytkownika
briff
Posty: 27
Rejestracja: 15 lip 2019, 23:20

Re: palety kurierem

Post autor: briff »

Bez problemu kurier przewiezie nawet większe rzeczy, z tym że to będzie specjalna przesyłka, najpewniej paletowa. Tutaj https://www.pogotowiepaletowe.pl/ znajdziesz takie tanie palety. Możesz sobie na stronie porównać oferty różnych kurierów, bardzo wygodna rzecz
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: palety kurierem

Post autor: Viki »

Jeśli chcecie kupić wysokiej jakości palety do Waszej firmy, to polecam skorzystać z oferty firmy SAS GROUP, którą możecie sobie zobaczyć na stronie https://saspalety.pl/. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży oferująca europalety naprawdę wysokiej jakości ;) Dzięki nowoczesnej linii produkcyjnej można je tam zamawiać w naprawdę dużych ilościach :)
Awatar użytkownika
Markiz De Sade
Posty: 89
Rejestracja: 13 wrz 2019, 12:39

Re: palety kurierem

Post autor: Markiz De Sade »

Warto zwrócić uwagę również na palety plastikowe, bo nie są tak ciężkie jak tradycyjne palety, a w kwestii wytrzymałości niczym im nie ustępują.
Awatar użytkownika
Vygor
Posty: 2
Rejestracja: 16 sie 2020, 21:51

Re: palety kurierem

Post autor: Vygor »

Każda budowa to taka sprawa, w której wszystko musi być przemyślane i wykonane jakościowo. Dlatego staram się kupować tylko wysokiej jakości materiały i korzystać z nich w każdym biznesie https://artekon.pl/plyta-mdf-16mm-2800x2070/ Dlatego korzystam z usług tego sklepu. Wszyscy mają bardzo wysoki standard i zawsze ładne ceny. Jest to doskonały wybór dla każdego, kto zajmuje się pracami budowlanymi.
Piotruś

Re: palety kurierem

Post autor: Piotruś »

Korzystał ktoś może z firmy https://www.paletymartex.pl ? Słyszałem, że dobra jakość, ale szukam opinii na forach. Może ktoś korzystał i może powiedzieć mi coś więcej ?
Kazoń

Re: palety kurierem

Post autor: Kazoń »

W przypadku kiedy będziecie szukali jednocześnie dobrego i sprawdzonego producenta palet drewnianych, który jest jednocześnie w stanie zapewnić wysoką wydajność to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam żebyście również zwrócili uwagę na ofertę firmy Sas Palety https://skladczesci.pl/ u których będziecie mogli liczyć na dobre ceny, pełne wsparcie obsługi i zawsze terminowe dostawy. Nam zależało na tym abyśmy mieli ich zawsze optymalną ilość w procesie pakowania naszych towarów które od razu wyjeżdżają na teren całej UE. Jak do tej pory są niezawodni.
ODPOWIEDZ