Palisada na taras

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Palisada na taras

Post autor: Viki »

Witajcie,
czy macie na Waszych tarasach palisady? Jeśli tak, to gdzie je zamówiliście? Mi spodobały się te oferowane przez firmę Fabryka Tarasów na stronie internetowej https://fabrykatarasow.pl/produkt/palis ... c-40x25x5/. Co. o nich sądzicie? Czy warto zdecydować się na ich zakup?
łuki łukasz

Re: Palisada na taras

Post autor: łuki łukasz »

Masz na myśli drewno tak? Ja bardzo doceniam deskę tarasową - myślę o położeniu na tarasie sosny. Charakteryzują się wysoką odpornością na zmienne warunki klimatyczne, a sosna ma jeszcze jeden dodatkowy walor – pięknie pachnie. Akurat w dobrej cenie mam wycenę od warszawskiego składu SIEKIERKI. Zawsze coś doradzą, a też jak na stolicę to u nich wychodzi najtaniej.
jadźka

Re: Palisada na taras

Post autor: jadźka »

Viki pisze: ↑01 wrz 2021, 9:23 Witajcie,
czy macie na Waszych tarasach palisady? Jeśli tak, to gdzie je zamówiliście? Mi spodobały się te oferowane przez firmę Fabryka Tarasów na stronie internetowej . Co. o nich sądzicie? Czy warto zdecydować się na ich zakup?
My jednak zdecydowaliśmy się na pergole , które idealnie chronią przed deszczem i mocnym słońcem. Ogólnie wyróżniają się bardzo dobrą jakością, więc jestem pewna, że będą nam służyć przez bardzo długi czas. Dodatkowo pięknie się prezentują co jest również ważne.

gaydar.b e
ODPOWIEDZ