pies

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Tomuś24

pies

Post autor: Tomuś24 »

Witam, nie wiesz, z którego sklepu można kupić posłanie dla psa? Widziałem na stronie https://weterynaryjny.pl/poslania-c-2_73.html spory wybór takich produktów. Myśle, że ten sklep online może zainteresować każdego kto chce kupić swojemu pupilowi porządne akcesoria. Słyszeliście kiedyś o tym sklepie?
Miłosz

Re: pies

Post autor: Miłosz »

Posiadanie psa to spora odpowiedzialność. Wielu właścicieli o tym zapomina, szczególnie w chwili kiedy po pupilu trzeba posprzątać. Nie wiem, czy Ty, ale ja mam już dosyć parków, w których jest pełno nieposprzątanych psich kup. Szczególnie denerwujące jest podejście właścicieli. Przecież nie jest to wiedza tajemna, gdzie wyrzucać psie odchody...
żabka

Re: pies

Post autor: żabka »

A powiedzcie mi jak u was z zywieniem psów? Jaka karme podajecie? U nas sucha calkowicie odpadla, probowalismy juz chyba wszystkiego co godne uwagi i dopiero karma z Psiego Bufetu psu podpasowala idealnie :) swiezo gotowana, odpowiednio zbilansowana. Jakosci human grade
Łania29

Re: pies

Post autor: Łania29 »

Czy traktujecie psa jako członka waszych rodzin? Dla psów i owszem ważne są takie rzeczy jak pokarm dla psa, czy dobre legowisko a także odpowiednia opieka weterynaryjna. Moim zdaniem nade wszystko dla psów ważne są kontakty z ich panem - z nami. Nie zapominajmy o tym decydując się na psy, one strasznie cierpią podczas naszej nieobecności.
Kaśkaa23

Re: pies

Post autor: Kaśkaa23 »

Warto się na pewno zastanowić nad tym, w jaki sposób moglibyście podejść do tematu dbania o Waszego psiaka. Jak dla mnie, powinniście na pewno skorzystać z takich portali jak na przykład https://fajnyzwierzak.pl/porady/wapno-d ... na-opinie/ i tam dowiedzieć się więcej na temat tego, w jaki sposób możecie jeszcze lepiej poradzić sobie z dbaniem o psa.
Urońka

Re: pies

Post autor: Urońka »

Tomuś24 pisze: ↑24 maja 2021, 10:26 Witam, nie wiesz, z którego sklepu można kupić posłanie dla psa? Widziałem na stronie https://weterynaryjny.pl/poslania-c-2_73.html spory wybór takich produktów. Myśle, że ten sklep online może zainteresować każdego kto chce kupić swojemu pupilowi porządne akcesoria. Słyszeliście kiedyś o tym sklepie?
Zdecydowanie warto dbać o swoje psiny od najmłodszych lat, dlatego też oprócz samego żywienia ważne jest znalezienie odpowiedniej obroży, czy też smyczy i zabawek, aby spacery i zabawy były jak najprzyjemniejsze. Jeśli akurat o mnie chodzi to w tym zakresie kompletowaliśmy wyposażenie w sklepie https://www.dogcessories.pl/ gdzie udało mi się m.in kupić obrożę do biegania bo wieczorami chodzę z moją psinką na jogging więc wersja IDEALEASH 2.0 BASIC sprawdza się naprawdę super!
damen

Re: pies

Post autor: damen »

Pies w gospodarstwie jest jak krewny. Konieczne jest zapewnienie mu opieki, tak aby wzrósł i cieszył się dobrym zdrowiem. Osobiście polecam stronę internetową https://alepsy.pl/, gdzie można znaleźć najważniejsze informacje na temat psów.
natin

Re: pies

Post autor: natin »

Warto zadbać również o suplementy, co przyczyni się do zdrowszego i szczęśliwszego psa. Zerknijcie na olejki CBD dostępne na stronie https://hempets.pl/ , ze względu na wysoką jakość oraz brak szkodliwych substancji w składzie, można mieć pewność podając je swojemu pupilkowi.
karolajna

Re: pies

Post autor: karolajna »

Jak macie psiaka to pamiętajcie o odpowiednim wyposażeniu dla niego, akcesoriach takich jak ringówka no i przede wszystkim o odżywczej zdrowej karmie!
fawo

Re: pies

Post autor: fawo »

Dużym problemem jeśli chodzi o choroby wśród zwierząt domowych są niestety pasożyty, które prowadzą do straszliwych powikłań. Lepiej się przed tym chronić dlatego polecam wiedzę zawartą w poradnikach na stronie https://stoppasozytom.pl/
Marian88

Re: pies

Post autor: Marian88 »

Trudno nie zgodzić się z waszymi opiniami. Posiadanie psa to jest z pewnością duże wyzwanie oraz odpowiedzialność. Najważniejsze jest by nie wybierać pierwszej z brzegu rasy. Musimy się dobrze doedukować w tym zakresie by pies był z nami kompatybilny. Nie możemy go przecież zostawić samego sobie jeśli ludzi spędzać dużo czasu aktywnie. Będzie to skutkowało negatywnymi zachowaniami jak niszczenie rzeczy w domu. Dlatego też ważne jest by zorientować się jak powinno wyglądać szkolenie psa - https://nosem.pl/szkolenie-psa/ To bardzo cenna wiedza na jakiej jesteśmy w stanie zyskać zupełnie nową jakość życia. Każdy pies jest bardzo delikatnym stworzeniem dlatego też trzeba mieć odpowiednie podejście podczas treningu. Cierpliwość jest w tym momencie najważniejszą cechą, a także systematyczność.
ODPOWIEDZ