Podatki wcale nie są skomplikowane

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
ziuty17
Posty: 5
Rejestracja: 26 gru 2019, 18:32

Podatki wcale nie są skomplikowane

Post autor: ziuty17 »

Wielu nowym przedsiębiorcom podatki sprawiają wcale niemałe problemy. Wystarczy znaleźć sobie jakieś sprawdzone źródło wiedzy, dzięki czemu będziecie wiedzieć o co chodzi. Mam tu na myśli na przykład coś takiego https://www.banki24.com.pl/mikrorachune ... 2020-roku/ . Ja już wiem wszystko na temat prowadzenia firmy. Nie ma przede mną żadnych tajemnic.
Oszczędzaj łez swoim dzieciom, aby miały czym płakać nad twoją trumną.
Awatar użytkownika
Ulima
Posty: 12
Rejestracja: 19 gru 2019, 20:38

Re: Podatki wcale nie są skomplikowane

Post autor: Ulima »

Oj dla mnie sa niestety. Ale nie mam z tym problemu bo korzystam z usług Kancelarii Ożóg Tomczykowski. Nie wyobrażam sobie aby nie być z nimi w stałym kontakcie. Wszystkie sprawy odnosnie firmy prowadza mi oni i to jest bardzo wygodne i wiem ze wszystko zawsze będzie na czas i tak jak ma byc ;-)

wypożyczalnia samochodów kempingowych kraków
Gałązka

Re: Podatki wcale nie są skomplikowane

Post autor: Gałązka »

Wiele jeszcze zależy od tego o jakich podatkach my w ogóle mówimy i ja jestem zdania, że jak najbardziej warto jest o nich co nieco wiedzieć. Jeśli chcesz się dobrze rozliczyć z podatków UE to kliknij tutaj gdyż właśnie są specjalistyczne firmy, które się takimi kwestiami bez problemów zajmują. Tym bardziej jeśli jeszcze chodzi o podatki VAT.
Żytni

Re: Podatki wcale nie są skomplikowane

Post autor: Żytni »

Ja również staram się te wszystkie kwestie dokładnie zrozumieć i właśnie dlatego moim zdaniem dość ważną sprawą jest to, aby wiedzieć co nieco o podatkach. Przy okazji zachęcam każdego do przeczytania artykułu https://teoriabiznesu.pl/pieniadze/jak- ... enta-w-uk/ ponieważ samo opodatkowanie VAT od sprzedaży do UK jest czymś istotnym.
ODPOWIEDZ