pomoc drogowa

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Heniuś13

pomoc drogowa

Post autor: Heniuś13 »

Witam, nie mam pojęcia która Pomoc Drogowa Wisła jest solidna i warto z jej usług korzystać. Może ktoś z Was orientuje się w tym temacie i może dać mi namiar na sprawdzoną przez siebie pomoc drogową? Korzystaliście w ogóle z usług pomocy drogowej czy nie mieliście z nimi styczności?
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: pomoc drogowa

Post autor: Viki »

Jeśli szukacie sprawdzonych informacji na temat pomocy drogowej oraz holowania pojazdów, to polecam zapoznać się z artykułem na stronie internetowej https://www.maxiauto.pl/2021/03/30/pomo ... -pojazdow/. Jak widać znaleźć tam można trochę ciekawostek, które mogą Was zainteresować :)
łucja88

Re: pomoc drogowa

Post autor: łucja88 »

A czy wiecie, jak dojechać do mechanika? Z pewnością pomoże Wam w tym zadaniu pomoc drogowa i holowanie Adam Śliwko Olsztyn: http://www.pomocdrogowa.olsztyn.pl/ . Warto zapoznać się z jego ofertą. Miałam okazję korzystać i przyznam, że byłam naprawdę bardzo zadowolona.
Włazik

Re: pomoc drogowa

Post autor: Włazik »

Faktycznie jeśli chodzi o samą pomoc drogową to warto jest wiedzieć kiedy i w jaki sposób należy ją wezwać, aby pomoc przyjechała jak najszybciej. Jakiś czas temu ja również do razu dzwoniłem po pomoc drogową w Warszawie https://drogowipomocnicy.pl/ gdyż jak byłem w stolicy to moje auto się zepsuło. Nie chciałem korkować przejazdu i błyskawicznie zostałem odholowany.

tajemnica fatimska wojna
ODPOWIEDZ