pomoc drogowa

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Filipuś19

pomoc drogowa

Post autor: Filipuś19 »

Cześć, możecie mi powiedzieć, która pomoc drogowa Ustron jest naprawdę dobra? Często psuje mi się auto, więc musze mieć namiar na profesjonalną pomoc drogową, a nie znalazłem nikogo wartego uwagi do tej pory. Doradzicie mi coś w tej kwestii czy raczej nie mieliście styczności z pomocą drogową?
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: pomoc drogowa

Post autor: Viki »

A szukaliście kiedykolwiek pomocy drogowej na terenie Nowego Sącza? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-nowy-sacz listę firm, które świadczą takie właśnie usługi w tych okolicach ;) Jeśli Was to interesuje, to polecam się zapoznać ;)
Awatar użytkownika
kana
Posty: 115
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:33

Re: pomoc drogowa

Post autor: kana »

Na pewno będziecie musieli się rozejrzeć za jakimś samochodem zastępczym. Od siebie jestem w stanie polecić wam tutaj wypożyczalnia samochodów Katowice a to dlatego, że mają bardzo dobre warunki. Weźcie też pod uwagę, że im dłuższy wynajem - tym lepsza cena.
łucja88

Re: pomoc drogowa

Post autor: łucja88 »

Polecam Tobie holowanie Poznań i okolice - Pomoc Drogowa Lidia Buda: https://holowanie.i-poznan.pl/ . Jest to pomoc drogowa, z której miałam okazję skorzystać kilka razy w moim życiu. Zawsze szybko i sprawnie przyjechali, byłam z nich bardzo zadowolona. Wy też będziecie.
ODPOWIEDZ