Pompy

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
żur

Pompy

Post autor: żur »

Mamy w pracy kilka pomp hydroforowych. Po prostu dzięki temu łatwiej się pracuje, a nie ma problemów z przepływem wody. Idzie jednak zima, ogrzewanie i inne system wodne się włącza i powstały problemy. Ktoś wie Jak odpowietrzyć pompę hydroforową ? Nie mam w tym doświadczenia, a szef oczekuje, że mu to ogarnę.
Awatar użytkownika
Markiz De Sade
Posty: 89
Rejestracja: 13 wrz 2019, 12:39

Re: Pompy

Post autor: Markiz De Sade »

Pompy ciepła to bardzo dobre rozwiązanie, więc jeśli budujecie dom i zastanawiacie się nad ogrzewaniem to warto pomyśleć nad taką opcją. U mnie wszystko dostarczyła firma https://fonko.pl/ i mogę ją śmiało polecić. Mają serwis dostępny przez cały rok, choć do tej pory pompa działa u mnie bezawaryjnie.
Jaśmina

Re: Pompy

Post autor: Jaśmina »

Tak naprawdę pompy ciepła są oczywiście dobrym rozwiązaniem i ja również jestem zdania, że zdecydowanie warto jest na tego typu rozwiązanie postawić. Sama posiadam od pewnego czasu system ogrzewania i chłodzenia Panasonic heating & cooling solutions i teraz już wiem, że jego wybór był bardzo mądrą decyzją.
esą

Re: Pompy

Post autor: esą »

Ja to słyszałam, że w ogrzewaniu warto pompy cyrkulacyjne wykorzystywać, ale jeśli się mylę, to możecie mnie oczywiście poprawić. Dodam, że tak naprawdę sporo mi zależy na tym, żeby jednak całość dobrze działała i bez zarzutu. Dlatego warto , żebyście mi polecili odpowiednie rozwiązania. Będziecie mogli to zrobić dla mnie?
kala23

Re: Pompy

Post autor: kala23 »

Moim zdaniem pompa ciepła to dobre rozwiązania. Jednak jeżeli się wahasz to tu https://remont.biz.pl/pompa-ciepla/ masz to fajnie opisane. Może rozwieje to twoję wątpliwościMoim zdaniem pompa ciepła to dobre rozwiązania. Jednak jeżeli się wahasz to tu https://remont.biz.pl/pompa-ciepla/ masz to fajnie opisane. Może rozwieje to twoję wątpliwości
ODPOWIEDZ