Pompy

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
żur

Pompy

Post autor: żur »

Mamy w pracy kilka pomp hydroforowych. Po prostu dzięki temu łatwiej się pracuje, a nie ma problemów z przepływem wody. Idzie jednak zima, ogrzewanie i inne system wodne się włącza i powstały problemy. Ktoś wie Jak odpowietrzyć pompę hydroforową ? Nie mam w tym doświadczenia, a szef oczekuje, że mu to ogarnę.
Awatar użytkownika
Markiz De Sade
Posty: 89
Rejestracja: 13 wrz 2019, 12:39

Re: Pompy

Post autor: Markiz De Sade »

Pompy ciepła to bardzo dobre rozwiązanie, więc jeśli budujecie dom i zastanawiacie się nad ogrzewaniem to warto pomyśleć nad taką opcją. U mnie wszystko dostarczyła firma https://fonko.pl/ i mogę ją śmiało polecić. Mają serwis dostępny przez cały rok, choć do tej pory pompa działa u mnie bezawaryjnie.
Jaśmina

Re: Pompy

Post autor: Jaśmina »

Tak naprawdę pompy ciepła są oczywiście dobrym rozwiązaniem i ja również jestem zdania, że zdecydowanie warto jest na tego typu rozwiązanie postawić. Sama posiadam od pewnego czasu system ogrzewania i chłodzenia Panasonic heating & cooling solutions i teraz już wiem, że jego wybór był bardzo mądrą decyzją.
esą

Re: Pompy

Post autor: esą »

Ja to słyszałam, że w ogrzewaniu warto pompy cyrkulacyjne wykorzystywać, ale jeśli się mylę, to możecie mnie oczywiście poprawić. Dodam, że tak naprawdę sporo mi zależy na tym, żeby jednak całość dobrze działała i bez zarzutu. Dlatego warto , żebyście mi polecili odpowiednie rozwiązania. Będziecie mogli to zrobić dla mnie?
kala23

Re: Pompy

Post autor: kala23 »

Moim zdaniem pompa ciepła to dobre rozwiązania. Jednak jeżeli się wahasz to tu https://remont.biz.pl/pompa-ciepla/ masz to fajnie opisane. Może rozwieje to twoję wątpliwościMoim zdaniem pompa ciepła to dobre rozwiązania. Jednak jeżeli się wahasz to tu https://remont.biz.pl/pompa-ciepla/ masz to fajnie opisane. Może rozwieje to twoję wątpliwości
Finek

Re: Pompy

Post autor: Finek »

Poniekąd właśnie pompy ciepła na dzień dzisiejszy mają bardzo wiele zalet ale pod warunkiem, że będziemy pewni jakie urządzenie będzie dla nas tym najlepszym. Ogólnie jak się dowiedziałem niedawno od sprzedawcy w jednym sklepie to pompy ciepła Kaisai są produkowane w Chinach co raczej do mnie za bardzo nie przemawia.
ODPOWIEDZ