programy

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Władysław93

programy

Post autor: Władysław93 »

Witam, czy kupowaliście programy ze sklepu https://www.vebo.pl/aomei-backupper-professional ? Widziałem, że jest tam naprawdę spory wybór oprogramowań, ale nie wiem czy warto od nich kupować. Może ktoś z Was kupował coś z tego sklepu i powie mi coś na ten temat?
Bożena

Re: programy

Post autor: Bożena »

Jestem wiele fajny programów darmowych z których warto korzystać. Ja mogę wam polecić test prędkości internetu jest to dobre narzędzie do testowania prędkości Internetu. Dzięki temu macie wiarygodne i dokładne wyniki. Więcej informacji na stronie. Koniecznie zobaczcie.
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: programy

Post autor: Viki »

W dzisiejszych czasach odpowiednie oprogramowanie to klucz do sukcesu w prawie że każdej firmie. A skoro już o tym mowa - z jakich programów do wystawiania faktur korzystacie? Podobno pojawił się taki program mega tech, który umożliwia wystawianie faktur różnego rodzaju, w tym również faktur zaliczkowych. Czy ktoś z Was miał z nim może do czynienia?
laura88

Re: programy

Post autor: laura88 »

No to mnie teraz zainteresowała strona https://key-soft.pl/Windows-10-pro-OEM - uważam, że naprawdę jest świetna, ponieważ można znaleźć tam klucze w niskiej cenie do praktycznie wszystkich najważniejszych programów. Także warto zawitać na ich stronie , ponieważ ich klucze pochodzą ze sprawdzonych źródeł.
ODPOWIEDZ