Reklama w internecie

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Gelore
Posty: 47
Rejestracja: 24 cze 2020, 18:22

Reklama w internecie

Post autor: Gelore »

Jakie macie zdanie na temat reklamy w internecie? Czy warto w nia inwestować?
Awatar użytkownika
sylvana
Posty: 71
Rejestracja: 26 lut 2020, 17:23

Re: Reklama w internecie

Post autor: sylvana »

Oczywiście , że tak i nie masz nawet co się zastanawiać nad tym czy warto. Musisz inwestować w różne rodzaje reklamy, by rozwinąć swój biznes - grunt by trafione. Dlatego najlepiej korzystać z agencji marketingowych, bo się po prostu znają na rzeczy. Jednak też pamiętaj o dokonywaniu regularnych audytów marketingowych, poczytasz sobie o nich na http://ammf.pl/ . Są o tyle ważne, że pozwalają zweryfikować to co robią dla nas agencje, a także zoptymalizować wszystkie kanały komunikacji tak, by reklama była jeszcze tańsza i jeszcze bardziej wydajna
Awatar użytkownika
kokon
Posty: 4
Rejestracja: 31 lip 2020, 15:50

Re: Reklama w internecie

Post autor: kokon »

toż to teraz podstawa jest i mówcie co chcecie, ale wiem że mam racje. Większość biznesów opiera się teraz na działaniach a przynajmniej na jej części w sieci. Dlatego uważam,że współpraca z taką firmą http://prosponder.pl/ jest takim must have zważając na obszerność działań jakie są w stanie zaoferować.
Awatar użytkownika
lukrecja
Posty: 58
Rejestracja: 21 lut 2020, 18:27

Re: Reklama w internecie

Post autor: lukrecja »

No dziś to już wręcz obowiązek, bo to tu ludzie głównie pozyskują informacje. Ja nie znając się zbyt na temacie zaufałam http://marketingdyskusji.pl/ , którzy marketingiem szeptanym, stopniowo budowali moją pozycję w internecie. ;)
Awatar użytkownika
redaktor
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:15

Re: Reklama w internecie

Post autor: redaktor »

Jak najbardziej reklama w internecie jest fajna i ja jestem zdania, że warto również jest z niej korzystać w przypadku naszego biznesu. Dlatego także staram się przede wszystkim sporo więcej wiedzieć na ten temat. Bardzo lubię czytać blog inclick gdyż właśnie tam znajduję najwięcej informacji.

standy granitowe pod kolumny
Awatar użytkownika
guminka
Posty: 23
Rejestracja: 28 sie 2020, 15:00

Re: Reklama w internecie

Post autor: guminka »

Dobrymi rozwiązaniami w reklamie firmy są przede wszystkim działania w internecie. Najlepiej przeprowadzić kampanie reklamową z pomocą jakieś dobrej agencji. Ja skorzystałam z agencji http://urbancom.pl/ i bardzo ją polecam każdemu przedsiębiorcy i nie tylko. Po ich kampanii poziom wejść na moją stronę wzrósł o kilkadziesiąt procent, zanotowałam też znaczący wzrost sprzedaży moich produktów :D
Awatar użytkownika
juri8200
Posty: 87
Rejestracja: 17 sty 2020, 15:56

Re: Reklama w internecie

Post autor: juri8200 »

To ja z kolei polecam Wam naklejki reklamowe. Sprawdzić wszystkie informacje o nich możecie na stronie https://www.sn2.eu/biznesowo/19033-nakl ... mocje.html Myślę, że będziecie bardzo zadowoleni. Zastanówcie się i zdecydujcie.
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: Reklama w internecie

Post autor: Viki »

A czy ktoś z Was korzysta może z kampanii Google Adwords? I jak wrażenia? Czy zauważyliście jakieś pozytywne efekty? Ja ostatnio czytałam sobie takiej reklamie na stronie internetowej https://advist.pl/uslugi/kampanie-google-ads/ i wynika z tego, że takie efekty w przypadku Adwords mogą pojawić się bardzo szybko ;) Jak sądzicie, czy warto się na coś takiego zdecydować?
gośka

Re: Reklama w internecie

Post autor: gośka »

Dziś to podstawa, bo tam jest najwięcej aktywnych, potencjalnych klientów. Agencja http://ammf.pl/ działa dla mojej firmy w tym zakresie, gdzie znając moje oczekiwania, odpowiednio działają poprzez marketing internetowy. I to widzę, bo zwiększonej świadomości istnienia mojej marki.
ODPOWIEDZ