Reklama w internecie

Wszystko, na co nie było miejsca w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Gelore
Posty: 47
Rejestracja: 24 cze 2020, 18:22

Reklama w internecie

Post autor: Gelore »

Jakie macie zdanie na temat reklamy w internecie? Czy warto w nia inwestować?
Awatar użytkownika
sylvana
Posty: 71
Rejestracja: 26 lut 2020, 17:23

Re: Reklama w internecie

Post autor: sylvana »

Oczywiście , że tak i nie masz nawet co się zastanawiać nad tym czy warto. Musisz inwestować w różne rodzaje reklamy, by rozwinąć swój biznes - grunt by trafione. Dlatego najlepiej korzystać z agencji marketingowych, bo się po prostu znają na rzeczy. Jednak też pamiętaj o dokonywaniu regularnych audytów marketingowych, poczytasz sobie o nich na http://ammf.pl/ . Są o tyle ważne, że pozwalają zweryfikować to co robią dla nas agencje, a także zoptymalizować wszystkie kanały komunikacji tak, by reklama była jeszcze tańsza i jeszcze bardziej wydajna
Awatar użytkownika
kokon
Posty: 4
Rejestracja: 31 lip 2020, 15:50

Re: Reklama w internecie

Post autor: kokon »

toż to teraz podstawa jest i mówcie co chcecie, ale wiem że mam racje. Większość biznesów opiera się teraz na działaniach a przynajmniej na jej części w sieci. Dlatego uważam,że współpraca z taką firmą http://prosponder.pl/ jest takim must have zważając na obszerność działań jakie są w stanie zaoferować.
Awatar użytkownika
lukrecja
Posty: 58
Rejestracja: 21 lut 2020, 18:27

Re: Reklama w internecie

Post autor: lukrecja »

No dziś to już wręcz obowiązek, bo to tu ludzie głównie pozyskują informacje. Ja nie znając się zbyt na temacie zaufałam http://marketingdyskusji.pl/ , którzy marketingiem szeptanym, stopniowo budowali moją pozycję w internecie. ;)
Awatar użytkownika
redaktor
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:15

Re: Reklama w internecie

Post autor: redaktor »

Jak najbardziej reklama w internecie jest fajna i ja jestem zdania, że warto również jest z niej korzystać w przypadku naszego biznesu. Dlatego także staram się przede wszystkim sporo więcej wiedzieć na ten temat. Bardzo lubię czytać blog inclick gdyż właśnie tam znajduję najwięcej informacji.
Awatar użytkownika
guminka
Posty: 23
Rejestracja: 28 sie 2020, 15:00

Re: Reklama w internecie

Post autor: guminka »

Dobrymi rozwiązaniami w reklamie firmy są przede wszystkim działania w internecie. Najlepiej przeprowadzić kampanie reklamową z pomocą jakieś dobrej agencji. Ja skorzystałam z agencji http://urbancom.pl/ i bardzo ją polecam każdemu przedsiębiorcy i nie tylko. Po ich kampanii poziom wejść na moją stronę wzrósł o kilkadziesiąt procent, zanotowałam też znaczący wzrost sprzedaży moich produktów :D
Awatar użytkownika
juri8200
Posty: 87
Rejestracja: 17 sty 2020, 15:56

Re: Reklama w internecie

Post autor: juri8200 »

To ja z kolei polecam Wam naklejki reklamowe. Sprawdzić wszystkie informacje o nich możecie na stronie https://www.sn2.eu/biznesowo/19033-nakl ... mocje.html Myślę, że będziecie bardzo zadowoleni. Zastanówcie się i zdecydujcie.
Viki
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:30

Re: Reklama w internecie

Post autor: Viki »

A czy ktoś z Was korzysta może z kampanii Google Adwords? I jak wrażenia? Czy zauważyliście jakieś pozytywne efekty? Ja ostatnio czytałam sobie takiej reklamie na stronie internetowej https://advist.pl/uslugi/kampanie-google-ads/ i wynika z tego, że takie efekty w przypadku Adwords mogą pojawić się bardzo szybko ;) Jak sądzicie, czy warto się na coś takiego zdecydować?
gośka

Re: Reklama w internecie

Post autor: gośka »

Dziś to podstawa, bo tam jest najwięcej aktywnych, potencjalnych klientów. Agencja http://ammf.pl/ działa dla mojej firmy w tym zakresie, gdzie znając moje oczekiwania, odpowiednio działają poprzez marketing internetowy. I to widzę, bo zwiększonej świadomości istnienia mojej marki.
ODPOWIEDZ